Aktualności

Zacznij Nowy Rok z nami! :)

Zacznij Nowy Rok z nami! :)

W pierwszy weekend 2016 roku - 2-3 stycznia zapraszamy na trzy biegi. W sobotę widzimy się we Wrocławiu, a w niedzielę – w Katowicach i Łodzi.

Elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na trzy dni przed biegiem, a więc dla biegu we Wrocławiu – w środę, 30 grudnia o 23:59, a dla biegów w Katowicach i Łodzi - w czwartek, 31 grudnia – minutę przed północą. Do listy startowej będzie mogli dopisać się również w dniu biegu.

Prognozy na najbliższy weekend są bardzo dobre :) We Wrocławiu zapowiada się słoneczny dzień i lekki mróz -2 stopnie. Równie słonecznie ma być w Łodzi, z tymże temperatura ma być nieco niższa, bo prognozuje się -5 stopni. W Katowicach słońce może chować się za chmurami, ale nie spodziewamy się opadów. Prognozowana temperatura to -3 stopnie.

Biuro zawodów

Jak zwykle będziecie mieć możliwość odebrania opłaconych pakietów startowych przez dwa dni – w dniu biegu w biurze zlokalizowanym w okolicy startu lub mety (szczegółowe informacje o lokalizacji znajdują się w zakładkach poszczególnych miast pod hasłem TRASA), w godz. 8:30-10:30, a także:

- we Wrocławiu – 31 grudnia w Sklepie Biegacza (ul. Legnicka 55B), w godz. 11:00-14:00,

- w Katowicach i Łodzi – bez zmian – dzień przed biegiem, a więc 2 stycznia - szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Rywalizacja najlepszych

Rywalizacja w czołówce we Wrocławiu wygląda bardzo ciekawie. Wśród mężczyzn po jednym zwycięstwie mają na koncie Andrzej Witek, Krzysztof Perz i Dariusz Boratyński. Każdy z zawodników ma jeszcze szanse na ukończenie cyklu, do czego wymagany jest udział w minimum czterech biegach.

Wśród kobiet sytuacja jest równie interesująca. Dwa razy zwyciężała Anna Ficner, raz Dominika Napieraj. Dwa drugie miejsca, z bardzo dobrymi czasami ma na koncie Norweżka Siri Ag i ona również może namieszać w klasyfikacji generalnej. Największe sukcesy z wymienionej trójki zawodniczek ma Dominika Napieraj – to m.in. pięciokrotna medalistka mistrzostw Polski 2015 i najlepsza zawodniczka poprzedniej edycji CITY TRAIL.

W Katowicach sytuacja jest bardzo podobna do tej we Wrocławiu – w rywalizacji mężczyzn po jednym zwycięstwie mają na koncie Marcin Szafarczyk, Michał Kwieciński i Jacek Sobas. Zupełnie inaczej wygląda rywalizacja wśród kobiet – po trzech biegach, trzy wygrane ma Katarzyna Golba i to ona jest bardzo bliska zwycięstwa w generalce.

W Łodzi odbyły się dotychczas dwa biegi. W obu zwyciężali Tomasz Osmulski i Monika Kaczmarek.

Po biegu

Po biegu każdy z Was będzie mógł posilić się waflami kukurydzianymi Good Food oraz ciepłym izotonikiem i ciastkami. Nie zabraknie gorącej herbaty :)

Pamiętajcie, że po każdym biegu organizujemy konkursy. I tak w sobotni wieczór na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Wrocław odbędzie się konkurs z karnetami do Fitness Academy Wrocław. Natomiast w niedzielny wieczór zorganizujemy dwa konkursy: na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Katowice rozdamy karnety do Fitness Academy 3 Stawy, a na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Łódź do wygrania będą wejściówki do klubu Evergym Fitness&More.

Wszelkie informacje dotyczące każdego z biegów znajdziecie na naszej stronie w odpowiednich zakładkach. Pod hasłem GRAND PRIX w głównym menu jest dział PRZYDATNE INFOMACJE a tam szczegóły dotyczące zapisów, pracy biura zawodów, upoważnienia do odbioru pakietu za inna osobą, plan minutowy. Z kolei lokalizacja biegów i mapy tras znajdują się w zakładce każdego z miast pod hasłem TRASA.

Do zobaczenia! :) 

fot. Sławomir Wiśniewski