Aktualności

Wrocław i Katowice otworzą trzecią kolejkę biegów

Wrocław i Katowice otworzą trzecią kolejkę biegów

Sezon przełajowy w pełni! Większość z Was zakończyła już starty w biegach ulicznych, czas sprawdzać się w terenie! :) W najbliższy weekend – 21-22 listopada zapraszamy na dwa pierwsze biegi trzeciej kolejki – w sobotę widzimy się we Wrocławiu, a w niedzielę – w Katowicach.

Zapisy

Elektroniczne zapisy kończymy zawsze na trzy dni przed biegiem, a  więc dla Wrocławia – 18 listopada o 23:59, a dla Katowic – 19 listopada – również minutę przed północą. Pojedynczy bieg to koszt 15 zł. Możecie też dopisać się do listy startowej w dniu biegu – wtedy koszt startu to 20 zł.

W przypadku biegów CITY TRAIL Junior CITY TRAIL rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun, wybierając na swoim koncie opcję "DODAJ DZIECKO", a następnie wybierając poszczególne biegi. Do biegów będzie można zapisywać się także w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa będzie nadal symboliczna i w tym sezonie będzie wynosić 2 zł, uiszczane w dniu zawodów, z których 1 zł będzie pokrywał koszty organizacyjne, a druga złotówka będzie przeznaczana na cele charytatywne. W każdej kolejce zawodów będziemy mieć inny cel :) W trzeciej serii zbierać będziemy dla 13-letniego Alana z Rudy Śląskiej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wrzucić do skarbonki więcej niż 2 zł – cała nadwyżka będzie przekazana dla dzieci :)

WROCŁAW

Zawody odbywają się w Lesie Osobowickim, miasteczko biegowe będzie zlokalizowane na boisku leśnym. Mapa biegu znajduje się TUTAJ.

Biuro zawodów

Odbiór numerów startowych i chipów będzie możliwy w dniu biegu (już w Lesie Osobowickim) w godz. 8:30-10:30, a także w piątek (20 listopada) w SklepieBiegacza.pl (ul. Legnicka 55B) w godz. 13:00-19:00.

Odbiór pakietu startowego w imieniu innej osoby będzie możliwy tylko dzień przed biegiem i po okazaniu OŚWIADCZENIA, którego wzór jest do pobrania TUTAJ.

Po biegu będziecie mogli posilić się w bufecie, gdzie będą czekać na Was woda, izotonik, Etixx, herbata, słodki poczęstunek oraz przekąski w postaci wafli kukurydzianych Good Food. Nowością będą bezpłatne masaże organizowane przez firmę Angelini :) A wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Wrocław odbędzie się konkurs z karnetami do Fitness Academy Wrocław do wygrania.

Terminy kolejnych biegów we Wrocławiu to: 2 stycznia, 30 stycznia i 27 lutego. Przypomnijmy, że zwycięzcami poprzedniego biegu zostali Anna Ficner i Krzysztof Perz.

KATOWICE

Zawody odbywają się nad stawami Janina i Barbara, miasteczko biegowe będzie zlokalizowane przy Restauracji Rybaczówka (ulica Pszczyńska). Mapa biegu znajduje się TUTAJ.

Biuro zawodów

Odbiór numerów startowych i chipów będzie możliwy w dniu biegu (już na miejscu rozgrywania biegu) w godz. 8:30-10:30, a także w sobotę (21 listopada) w  SklepieBiegacza.pl (ul. Kościuszki 62), w godz. 10:00-15:00.

Odbiór pakietu startowego w imieniu innej osoby będzie możliwy tylko dzień przed biegiem i po okazaniu OŚWIADCZENIA, którego wzór jest do pobrania TUTAJ.

Po biegu będziecie mogli posilić się w bufecie, gdzie będą czekać na Was woda, izotonik, Etixx, herbata, słodki poczęstunek oraz przekąski w postaci wafli kukurydzianych Good Food. Nowością będą bezpłatne masaże organizowane przez firmę Angelini :) A wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Katowice odbędzie się konkurs z karnetami do Fitness Academy 3 Stawy do wygrania.

Terminy kolejnych biegów w Katowicach to: 3 stycznia, 31 stycznia i 28 lutego. Przypomnijmy, że zwycięzcami poprzedniego biegu zostali Katarzyna Golba i Michał Kwieciński.

Plan minutowy – DLA OBU MIAST

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na sobotni i niedzielny bieg:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Do zobaczenia!