Aktualności

CITY TRAIL Junior z OKT Kids

CITY TRAIL Junior z OKT Kids

Miło nam poinformować, że firma OKT - jeden z czołowych europejskich producentów artykułów gospodarstwa domowego będzie wspierać cykl CITY TRAIL Junior!

Z pewnością wszyscy startujący w naszym zeszłorocznym cyklu w Bydgoszczy kojarzą kilkunastoosobową grupę zawodników z OKT Run Team. Gdyby nie biegowa (nad)aktywność pracowników OKT, pewnie w naszych głowach nie zrodziłby się pomysł takiego aliansu :)


- Realizujemy swoją misję wspierania zrównoważonego rozwoju dziecka od jego najmłodszych lat nie tylko poprzez dedykowane produkty ze swej linii OKT Kids i wspieranie swoich pracowników oraz najmłodszych członków ich rodzin w osobistym rozwoju (również poprzez starty w cyklu CITY TRAIL), ale od teraz również poprzez aktywną współpracę z CITY TRAIL Junior! Dzięki niej najmłodsi zawodnicy sklasyfikowani w Grand Prix otrzymają na ceremonii kończącej cykl nie tylko medale - mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Generalny OKT. - Zgodnie z mottem firmy "OKT makes life easier" życzymy najmłodszym uczestnikom CITY TRAIL, aby każdy dystans pokonywali z ławtością.

 

Więcej informacji o cyklu CITY TRAIL Junior znajduje się w REGULAMINIE.