Aktualności

Konkurs „Biegaj z nami i wygrywaj” – rozdajemy kolejny plecak

Konkurs „Biegaj z nami i wygrywaj” – rozdajemy kolejny plecak

Po raz drugi „pękła” magiczna liczba wielokrotności tysiąca zawodników startujących w naszym cyklu:) A to oznacza, że mamy do przekazania drugą nagrodę, którą jest plecak Salomon Trail 20. Zwycięzcą został 266. zawodnik startujący w Trójmieście :)

A dokładnie zawodniczka – Anna Jankowiak z Koleczkowa, która dobiegła do mety pierwszego biegu CITY TRAIL w Gdańsku w czasie 33:41. Klasyfikacja, na podstawie której wyłoniliśmy zwyciężczynię znajduje się TUTAJ (nie zawiera dwóch ostatnich biegów – we Wrocławiu i Katowicach, ale one nie mają wpływu na przyznanie nagród).

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie w NEWSIE oraz w REGULAMINIE. W skrócie: konkurs trwa przez całą edycję i nagradzamy osoby, które zajmują miejsca 1000, 2000, 3000, 4000, 5000 itd. aż do 35000 – w całym cyklu (do stworzenia klasyfikacji sumujemy wyniki wszystkich biegów). Nagrodami w konkursie są - poza plecakami – buty Salomon X-SCREAM 3D GTX® oraz zegarki Suunto Ambit3 Sport HR :) Pamiętajcie, że nagrody są przyznawane bez względu na czasy osiągane na mecie – wystarczy startować i mieć odrobinę szczęścia :)