Aktualności

Warszawa i Szczecin na start!

Warszawa i Szczecin na start!

Rozpędzamy pociąg CITY TRAIL! W najbliższą niedzielę, 18 października odbędą się dwa biegi – w Warszawie i Szczecinie. Listy startowe pękają w szwach, więc szykujemy się na dwa rekordy frekwencji :) Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi obu biegów.

INFORMACJE WSPÓLNE DLA OBU MIAST 

Zapisy

Podobnie jak w poprzednich edycjach macie możliwość zapisania się na każdy bieg oddzielnie, a także na cały cykl z góry. Karnet można wykupić najpóźniej 3 dni przed drugim biegiem i kosztuje 60 zł. Pojedynczy bieg to koszt 15 zł – w przypadku płatności przez internet lub 20 zł – jeśli płacicie w dniu zawodów.

W przypadku biegów CITY TRAIL Junior rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun, wybierając na swoim koncie opcję "DODAJ DZIECKO", a następnie wybierając poszczególne biegi. Do biegów będzie można zapisywać się także w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa będzie nadal symboliczna i w tym sezonie będzie wynosić 2 zł, uiszczane w dniu zawodów, z których 1 zł będzie pokrywał koszty organizacyjne, a druga złotówka będzie przeznaczana na cele charytatywne. W każdej kolejce zawodów będziemy mieć inny cel :) Aktualnie zbieramy dla 3-letniej Tosi z Nakła (historia dziewczynki i więcej o zbiórce -->kliknij). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wrzucić do skarbonki więcej niż 2 zł – cała nadwyżka będzie przekazana dla dzieci :)

Nowością są karnety dla dzieci – można zapisać dziecko na cały cykl z góry – wtedy opłata za 6 biegów to 10 zł, które wpłaca się za pomocą elektronicznego systemu DotPay.W przypadku opłat za karnet, również połowa – 5 zł będzie kierowana do dzieciaków. Ze względu na ograniczenia systemu płatności elektronicznych kwota wpłacona za karnet nie może być inna niż 10 zł, więc jeśli ktoś chciałby wesprzeć dzieciaki wyższą sumą, będzie mógł to zrobić w biurze zawodów.

Więcej o cyklu CITY TRAIL Junior przeczytacie TUTAJ.

Elektroniczne zapisy do obu biegów zamykamy w czwartek, 15 października o godz. 23:59.

WARSZAWA

Edycja 2015/2016 będzie już trzecią w Warszawie. Od początku biegamy w Lesie Młociny. Ze względu na dodatkowe atrakcje, jakie szykujemy dla Was podczas pierwszego biegu, m.in. badania w mammobusie, kardiobusie i miasteczko dla dzieci, zmieniliśmy miejsce startu, mety i lokalizację biura zawodów. Poniżej znajdziecie mapę trasy, a także plan miasteczka biegowego.

Trasa biegu:

Miasteczko biegowe:

Biuro zawodów

Odbiór OPŁACONYCH numerów startowych i chipów będzie możliwy w sobotę (17 października) w SklepieBiegacza.pl na Powiślu (Wybrzeże Kościuszkowskie 45) w godz. 12:00-18:00, a także w dniu biegu w pobliżu mety biegu w godz. 8:30-10:30. Zapisy będą odbywać się tylko w niedzielę

Odbiór pakietu startowego w imieniu innej osoby będzie możliwy tylko dzień przed biegiem i po okazaniu OŚWIADCZENIA, którego wzór jest do pobrania TUTAJ. Koszulki przewidziane dla pierwszych trzystu osób, które zapisały się na niedzielny bieg będą do odbioru tylko w biurze w niedzielę.

Plan minutowy

W związku z dodatkowymi aktywnościami zmodyfikowaliśmy plan imprezy, m.in. przesunęliśmy godzinę startu biegu głównego na 11:30. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na niedzielny bieg w Warszawie (dotyczy tylko pierwszych zawodów!):

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
10:00 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:30 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

11:15 – wspólna rozgrzewka;
11:30 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:45 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
12:15 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Po biegu będziecie mogli posilić się w bufecie, gdzie będą czekać na Was woda, izotonik, herbata, słodki poczęstunek oraz przekąski w postaci wafli ryżowych. Nowością będą bezpłatne masaże :) A wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Warszawa odbędzie się konkurs z książkami Wydawnictwa Galaktyka do wygrania.

Terminy kolejnych biegów w Warszawie to: 29 listopada, 20 grudnia, 24 stycznia, 21 lutego i 20 marca. Przypomnijmy, że rywalizację w sezonie 2014/2015 wygrali Joanna Schab i Artur Jabłoński.

SZCZECIN

Podobnie jak w Warszawie – w Szczecinie jesteśmy od trzech lat. Trasa jest niezmienna – biegamy nad Jeziorem Szmaragdowym. MAPĘ biegu znajdziecie TUTAJ.

Biuro zawodów

Odbiór OPŁACONYCH numerów startowych i chipów będzie możliwy w sobotę (17 października) w sklepie RUN Expert (ul. Małopolska 61) w godz. 11:00-15:00, a także w dniu biegu w pobliżu startu/mety biegu w godz. 8:30-10:30. Zapisy będą odbywać się tylko w niedzielę.

Odbiór pakietu startowego w imieniu innej osoby będzie możliwy tylko dzień przed biegiem i po okazaniu OŚWIADCZENIA, którego wzór jest do pobrania TUTAJ.

Przypominamy o lokalizacji miejsc parkingowych w okolicy Jeziora Szmaragdowego:

Plan minutowy

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
9:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:50 - ostatni zawodnik na mecie biegu.

Po biegu będziecie mogli posilić się w bufecie, gdzie będą czekać na Was woda, izotonik, herbata oraz przekąski. Nowością będą bezpłatne masaże :) A wieczorem po biegu na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Szczecin odbędzie się konkurs z karnetami do klubu Sportfit Ekko Squash & Fitness Szczecin do wygrania. Instruktor z klubu poprowadzi też dla Was rozgrzewkę przed biegiem :)

Terminy kolejnych biegów w Szczecinie to: 22 listopada, 20 grudnia, 17 stycznia, 21 lutego i 20 marca. Przypomnijmy, że rywalizację w sezonie 2014/2015 wygrali Monika Andrzejczak i Filip Janowski

Do zobaczenia!