Aktualności

Wrocław i Katowice na start!

Wrocław i Katowice na start!

Kończysz sezon startów ulicznych? To najlepszy moment, by zaplanować okres jesienno-zimowy! Już w najbliższy weekend 19-20 września rozpoczynamy CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach :)

Zapisy

Podobnie jak w poprzednich edycjach macie możliwość zapisania się na każdy bieg oddzielnie, a także na cały cykl z góry. Karnet można wykupić najpóźniej 3 dni przed drugim biegiem i kosztuje 60 zł. Pojedynczy bieg to koszt 15 zł – w przypadku płatności przez internet lub 20 zł – jeśli płacicie w dniu zawodów.

W przypadku biegów CITY TRAIL Junior CITY TRAIL rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun, wybierając na swoim koncie opcję "DODAJ DZIECKO", a następnie wybierając poszczególne biegi. Do biegów będzie można zapisywać się także w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa będzie nadal symboliczna i w tym sezonie będzie wynosić 2 zł, uiszczane w dniu zawodów, z których 1 zł będzie pokrywał koszty organizacyjne, a druga złotówka będzie przeznaczana na cele charytatywne. W każdej kolejce zawodów będziemy mieć inny cel :) Aktualnie zbieramy dla 3-letniej  Tosi z Nakła (historia dziewczynki i więcej o zbiórce --> kliknij). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wrzucić do skarbonki więcej niż 2 zł – cała nadwyżka będzie przekazana dla dzieci :)

Nowością są karnety dla dzieci – można zapisać dziecko na cały cykl z góry – wtedy opłata za 6 biegów to 10 zł, które wpłaca się za pomocą elektronicznego systemu DotPay.W przypadku opłat za karnet, również połowa – 5 zł będzie kierowana do dzieciaków. Ze względu na ograniczenia systemu płatności elektronicznych kwota wpłacona za karnet nie może być inna niż 10 zł, więc jeśli ktoś chciałby wesprzeć dzieciaki wyższą sumą, będzie mógł to zrobić w biurze zawodów.

Więcej o cyklu CITY TRAIL Junior przeczytacie TUTAJ.

Wrocław

Zawody odbędą się bez zmian w Lesie Osobowickim. Trasa również pozostaje bez zmian i możecie się z nią zapoznać TUTAJ. Baza zawodów będzie na boisku leśnym, gdzie poza metą będzie także biuro zawodów, a także szereg dodatkowych atrakcji: bezpłatne badania profilaktyczne, konkursy z nagrodami czy gry i zabawy z animatorami dla dzieci. Elektroniczne zapisy do sobotniego biegu we Wrocławiu zamykamy w środę, 16 września o godz. 23:59.

W związku z dodatkowymi aktywnościami zmodyfikowaliśmy plan imprezy, m.in. przesunęliśmy godzinę startu biegu głównego na 11:30. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na sobotę (dotyczy tylko pierwszego biegu!):

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
10:00 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:30 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

11:15 – wspólna rozgrzewka;
11:30 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:45 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
12:15 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Biuro zawodów, w którym będziecie mogli odebrać pakiety startowe będę funkcjonować tylko w sobotę, 19 września na boisku w Lesie Osobowickim. Czas pracy biura – 8:30-10:30.

Przypomnijmy, że rywalizację w sezonie 2014/2015 wygrali Dominika Napieraj i Paweł Matner.

Katowice

Zawody odbędą się bez zmian nad stawami Janina i Barbara. Trasa biegu nie uległa żadnej modyfikacji i możecie się z nią zapoznać TUTAJ. Baza zawodów będzie w okolicy mety – przy restauracji „Rybaczówka”. Elektroniczne zapisy do niedzielnego biegu w Katowicach zamykamy w czwartek, 17 września o godz. 23:59.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na niedzielę:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
10:00 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:30 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden (5km);
ok. godz. 11:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Biuro zawodów, w którym będziecie mogli odebrać pakiety startowe będę funkcjonować tylko w niedzielę, 20 września w Rybaczówce (okolice mety biegu). Czas pracy biura – 8:30-10:30.

Przypomnijmy, że rywalizację w sezonie 2014/2015 wygrali Agata Długosz i Piotr Pałka.

Do zobaczenia! 

fot. Piotr Dymus