Lista startowa

Bieg 6

  • 04.03.2018|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
35 Chabros Jacek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie/ExtremEWolf
40 Zdziarski Wiesław 1965 M50 Biegam bo lubię
54 Jabłoński Tomasz 1963 M50 Parkrun Szczecin
59 Herczyński Roman 1965 M50 Wielgowo Rowerowo
67 Wolański Robert 1965 M50
77 Buca Jakub 1967 M50
95 Bielański Mirek 1960 M50 Paczoczikejkos
131 Skóra Robert 1966 M50
145 Stasieniuk Robert 1963 M50
155 Lekszycki Michal 1963 M50 SKW
177 Strojny Wojciech 1967 M50 RAZ Szczecin
221 Sowisz Cezary 1967 M50
225 Staniszczak Zenon 1963 M50 Staniszczak TEAM
250 Kwit Jan 1960 M50 Animex Team
301 Wesołowski Ryszard 1964 M50 mtr szczecin team
302 Pałac Piotr 1965 M50 Proarte
348 Pluta Grzegorz 1963 M50 KB HERMES GRYFINO
378 Bielański Krzysztof 1958 M50 Paczoczikejkos
397 Zembik Grzegorz 1967 M50 KB HERMES GRYFINO
441 Czumak Sławomir 1963 M50
464 Nawojowski Adam 1967 M50 Szczecin-Reda
529 Łobodziński Piotr 1967 M50
540 Bogucki Cezary 1961 M50
545 Szabelski Cezary 1966 M50
560 Zienkiewicz Antoni 1964 M50 Pyrzyce biegają
579 Racinowski Paweł 1963 M50
689 Najkowski Jerzy 1958 M50 Mamy-Biegamy
783 Grabosch Joern 1965 M50 Team Grünow
802 Rogalski Marcin 1965 M50 VOCALIS Szczecin
1070 Derleta Ryszard 1962 M50 Dermmed
1075 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
1123 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1154 Tokarski Rafal 1967 M50 RAZ Szczecin
1169 Rutkiewicz Marek 1966 M50 Morsy Miedwianie
1189 Lasota Jacek 1967 M50 ANIMEX TEAM
1196 Kuć Dariusz 1963 M50
1207 Jakubowski Lesław 1959 M50 DBK SZCZECIN
1233 Szałański Roman 1961 M50 Stargard
1244 Lewandowski Janusz 1959 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecin
1249 Michalak Jacek 1963 M50
1250 Kufel Dariusz 1962 M50 PYRZYCE BIEGAJĄ
1312 Hoecken Ulrich 1966 M50
1349 Milczarski Piotr 1962 M50
1358 Romański Krzysiek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szcecinie
1404 Rusielik Robert 1963 M50 AMICUS AR
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
489 Jacyna Miroslaw 1964 M50 Rowery Turowski Team
613 Haraszczuk Jerzy 1965 M50