Lista startowa

Bieg 6

  • 04.03.2018|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
46 Andrzejewski Krzysztof 1990 M20 Stargard Ja Się Nie Ścigam
68 Głuski Michał 1992 M20 Puszczyk Bukowy
73 Szota Robert 1988 M20 SMT Szczecin
93 Kazimir Marcin 1991 M20 ZS CrossFit
97 Trela Krzysztof 1989 M20
118 Zając Tomasz 1993 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
119 Sawicki Krzysztof 1989 M20 CALYPSO SZCZECIN/ SP 55
122 Pilarczyk Filip 1989 M20
179 Jasiński Michał 1990 M20
188 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
194 Jesswein Filip 1989 M20
197 Trojanowski Karol 1990 M20 Nie Bądź Jak Twój Stary!
206 Rodak Michał 1995 M20
209 Kryj Damian 1995 M20
222 Staniszczak Łukasz 1993 M20 Staniszczak TEAM
223 Konikowski Jakub 1995 M20
224 Staniszczak Paweł 1989 M20 Staniszczak TEAM
228 Narejko Paweł 1992 M20
235 Wełna Tomasz 1991 M20
275 Siciński Maciej 1996 M20
276 Minorowicz Mateusz 1993 M20 Interszpooort
284 Kaczmarek Jakub 1997 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
295 Nabereżny Bohdan 1996 M20
328 Minko Arkadiusz 1988 M20 MKL Szczecin
330 Dywan Łukasz 1991 M20
335 Zboiński Karol 1996 M20 Decathlon Prawobrzeże
346 Pasikowski Kamil 1997 M20 SKB Dzik
347 Beszczyński Łukasz 1991 M20 Decathlon Prawobrzeże
381 Krawczyk Mateusz 1991 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
401 Kalinowski Sylwester 1988 M20
435 Będkowski Piotr 1990 M20
447 Bułatowicz Bartek 1991 M20 UKL Ósemka Police
452 Kaczmarek Maciej 1990 M20 Centrum Medyczne EuroMedis
462 Piechowiak Jarosław 1990 M20
480 Masztaler Tomasz 1988 M20
486 Kaczmarek Krzysztof 1992 M20 Bros Team
487 Brzeziński Piotr 1993 M20
504 Jaworski Paweł 1989 M20 West Sports Team
506 Kowalczyk Alan 1995 M20 MKl Szczecin
517 Twarogal Kamil 1990 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
535 Dacka Patryk 1988 M20 Antek i Agatka
665 Pokora Sebastian 1990 M20 Me Handsome
674 Goworski Jerzy 1990 M20
693 Klimek Robert 1992 M20 MONIA GYM
696 Nowacki Damian 1992 M20 Nadodrzańska grupa biegowa
715 Wieczorek Mateusz 1996 M20 Algraf Race Team
723 Tarnowski Kamil 1989 M20 SKB DZIK
782 Dębicki Kacper 1993 M20
785 Pachut Arkadiusz 1992 M20
820 Wróblewski Krzysztof 1989 M20
845 Trocki Patryk 1988 M20
849 Kociuka Przemysław 1989 M20
1001 Jaszczyk Łukasz 1988 M20
1002 Latuszek Sebastian 1988 M20
1004 Karasiewicz Łukasz 1988 M20
1008 Sacharski Bartłomiej 1989 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1009 Kuć Maciej 1993 M20
1016 Pawełczak Damian 1990 M20 KB PIONIER SZCZECIN
1027 Krajewski Marcin 1990 M20
1029 Dobrowolski Mateusz 1994 M20
1030 Dąbrowski Łukasz 1989 M20 Lepszy niż wczoraj
1037 Niewolin Tomasz 1989 M20
1066 Stańczyk Sławomir 1988 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
1072 Derleta Mateusz 1992 M20 derMMed
1079 Chytra Daniel 1991 M20 Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej
1081 Jarno Wojciech 1993 M20 Aktywna Krajenka
1082 Łempicki Maciej 1989 M20
1099 Ścierko Dawid 1991 M20 Mieszkowice
1113 Pietkiewicz Maksymilian 1990 M20
1114 Olszewski Krzysztof 1992 M20
1122 Kozłowski Łukasz 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1153 Kelar Łukasz 1991 M20 KB Pionier Szczecin
1194 Leśniak Mateusz 1991 M20 Choszczeńska 10
1221 Figiel Mateusz 1992 M20 One Team Castorama
1239 Kiełbasiewicz Dawid 1994 M20 Decathlon Prawobrzeże
1260 Zandecki Aleksander 1990 M20 Grupa TOM
1273 Chrobociński Jan 1991 M20
1274 Wojtalewicz Michał 1990 M20 NCDC
1276 Myszak Tomasz 1991 M20
1297 Elert Mariusz 1988 M20 DŻEJSON
1302 Lancman Michał 1990 M20
1320 Arcisz Przemysław 1989 M20
1329 Handke Jan 1992 M20
1336 Perłakowski Karol 1990 M20 Runners Bierzwnik
1365 Kaczmarek Marcin 1988 M20
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
605 Lewandowski Sebastian 1988 M20 Stargard ja sie nie scigam
677 Osojca Mateusz 1988 M20 Puszczyk Bukowy
Konieczny Wojciech 1989 M20 NCDC
Krawczyk Rafał 1991 M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
Stelmach Arkadiusz 1992 M20