Lista startowa

Bieg 6

  • 04.03.2018|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
21 Bachta Katarzyna 1984 K30
29 Szpotańska Joanna 1985 K30 Niedzielny truchtaczek
34 Sokołowska Magdalena 1985 K30
50 Skiba-Stefaniak Sylwia 1978 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
66 Jasińska Natalia 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
75 Gawrońska Żaneta 1982 K30 NCDC
78 Saganowska Alicja 1981 K30
80 Przybyła Ilona 1986 K30
90 Tokarz Joanna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
92 Sawińska Anna 1980 K30 NORDICANIA TEAM
96 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
99 Szadokierska Anna 1983 K30 Anawa Tour
103 Zadróżna Marzena 1978 K30 Za-biegane babeczki
106 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
107 Magierska Honorata 1984 K30 Drużyna Szpiku/Wieczorne bieganie w Gryfinie
110 Lisiecka Bożena 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
115 Mańke Karolina 1987 K30 Fizjo-Express
116 Wojtysiak Małgorzata 1987 K30 Fizjo-Express
120 Nowak Małgorzata 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
123 Rumowska Agnieszka 1985 K30
140 Peda Kamila 1980 K30
147 Butkiewicz Estera 1981 K30 Wieczorne Bieganie Szczecin
149 Komisarczyk Ania 1987 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
150 Kaczmarkiewicz Iwona 1980 K30 MONIA GYM
158 Rudziewicz Urszula 1983 K30 Fizjobiegacze Szczecin
170 Paszkiewicz Anna 1985 K30
175 Kacalska Zuzanna 1987 K30 Decathlon Prawobrzeże
183 Klett Agnieszka 1980 K30 Monia Gym
203 Wiśniewska Monika 1986 K30
204 Brewka Joanna 1979 K30
205 Mikoś Małgorzata 1984 K30
213 Żak Dominika 1985 K30 Puszczyk Bukowy
220 Latkowska-Wimonć Anna 1982 K30
230 Policzkiewicz Aneta 1979 K30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
233 Nesterowicz Joanna 1985 K30
234 Wąsowska Katarzyna 1982 K30 One Team Castorama
236 Stachów Kasia 1983 K30
248 Nekanda-Trepka Honorata 1981 K30 Magia Kobiecości
254 Ordon Izabela 1978 K30 Rebellion Of Free Runners
256 Kubicka Karolina 1987 K30 Paczoczikejkos
261 Szubert Bożena 1986 K30 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
263 Piętak Agnieszka 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
269 Maj Ewa 1981 K30
292 Tomaszewska Irena 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
294 Skolimowska Łucja 1982 K30
308 Wiśniewska-Drabarz Ismena 1982 K30
314 Skrzypczak-Aszkiłowicz Ania 1980 K30
323 Kuźmińska Maja 1982 K30 MoniaGym
357 Iwaszkiewicz Magdalena 1987 K30 PUSZCZYK BUKOWY
358 Bednarek Joanna 1981 K30 Dobry Team Ekopol
359 Hudecka Evelyn 1986 K30
368 Ciurysek Agnieszka 1983 K30 Dobry Team ECOPOL
380 Czubala Aleksandra 1987 K30 Follow the Dreams
385 Pogoda-Błaziak Katarzyna 1980 K30
396 Rudzińska Joanna 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
399 Matul Hanna 1980 K30 Kalmar Runners
406 Biernaczyk Małgorzata 1980 K30
409 Krygier-Rosiak Monika 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
413 Gładkiewicz Karolina 1982 K30
417 Janowska - Paszkowska Joanna 1983 K30
427 Łachacz Irmina 1983 K30 sWIMRUNbLONDES
429 Michalik-Cały Kasia 1985 K30 Kobiece Bieganie
431 Orchowska Izabela 1984 K30
432 Zawistowska Agnieszka 1983 K30
436 Czarnecka Barbara 1984 K30 SZCZECIN
444 Mizielinska Daria 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE Szczecin
450 Świtalska Edyta 1978 K30 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
455 Szeszko Magdalena 1981 K30
460 Doleżek Agnieszka 1982 K30
465 Prasolik Ewelina 1978 K30
492 Kruczek Monika 1984 K30 Pyrzyce biegają
531 Andrych Magdalena 1987 K30 KB Hermes Gryfino
539 Ułanowicz Katarzyna 1978 K30
546 Czajkowska Diana 1983 K30 Zespół Niespokojnych Nóg
554 Małecka Anna 1978 K30 Hawajskie Rekiny
555 Matuszewska Anita 1986 K30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
565 Prokocka Asia 1986 K30
566 Pagel Kasia 1987 K30
577 Wojdałowicz Ewa 1981 K30
578 Wiktorska Monika 1984 K30
581 Żyłuk - Czapiewska Ola 1979 K30
585 Tworzydło Monika 1978 K30
587 Łuczak Urszula 1978 K30
596 Gugałka Aleksandra 1980 K30
602 Bęben Małgorzata 1978 K30 Dobry Team ECOPOL
685 Krupieńczyk Joanna 1984 K30
687 Wójcik Katarzyna 1982 K30 Fizjobiegacze Szczecin
721 Turkiewicz Monika 1985 K30
730 Moczulska Urszula 1985 K30
733 Budna Anna 1979 K30
745 Wiśniewska Monika 1978 K30 Morsy Miedwianie i Stargard.Ja sie nie ścigam
771 Piróg Ewa 1985 K30
775 Łaskarzewska Kamila 1978 K30
776 Ślesicka Beata 1979 K30
811 Kosiewicz Agnieszka 1978 K30
827 Michalska Magda 1985 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
831 Walkowiak Agata 1980 K30 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
835 Liwuś-Łapińska Joanna 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
836 Kamińska Agata 1985 K30 Parkrun Szczecin
837 Grzegorczyk Maja 1978 K30 Dobry Team ECOPOL
848 Waz Marta 1984 K30
850 Wilk Agnieszka 1981 K30
1005 Przybysz Katarzyna 1983 K30
1011 Rynkowska Anna 1980 K30
1012 Radziszewska Bogna 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1014 Szymańska Katarzyna 1982 K30 Biegam bo mnie SMerfy gonią
1024 Wolska Agnieszka 1983 K30
1032 Kaśnicka Małgorzata 1980 K30
1042 Bączyk Monika 1978 K30 Monia Gym
1046 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy/Rehabalance i Waszczuk Team
1051 Kownacka Aleksandra 1983 K30 AT Aktywny Trzebiatow
1053 Biadacz-Lisowska Katarzyna 1978 K30
1054 Wojdak Żaneta 1987 K30 Monia Gym
1055 Błażewicz Karolina 1985 K30
1056 Widuch Anna 1986 K30 Monia Gym
1063 Glebkowicz Agnieszka 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1065 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1073 Pilecka Teresa 1981 K30
1077 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna 1981 K30
1087 Barszczewska Marlena 1979 K30
1089 Zarobiak Katarzyna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1093 Pasławska Magda 1983 K30 INCOM POLSKA
1101 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1103 Gonerko Joanna 1979 K30 Dobry Team ECOPOL
1109 Kopylova Irina 1978 K30
1110 Salik Joanna 1984 K30 Monia Gym
1111 Przystupa Edyta 1980 K30 One team Castorama
1118 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1121 Szostak Edyta 1985 K30 Biegunki
1127 Łapa-Suska Kamila 1984 K30
1129 Bichta Katarzyna 1984 K30 Monia Gym
1139 Łużyńska Katarzyna 1979 K30
1147 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
1148 Piątkowska Izabela 1984 K30
1152 Lewikowska Patrycja 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1157 Kielbratowska Kalina 1982 K30
1161 Adamczewska-Kolasa Justyna 1987 K30
1162 Bogacka Małgorzata 1981 K30
1164 Kusajda Paulina 1986 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1177 Stępień Agnieszka 1981 K30
1184 Lechowicz Aga 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1199 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1200 Mizgalska Joanna 1981 K30 Gryfus
1202 Markiewicz Agnieszka 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1205 Wichrowska Weronika 1981 K30 Wicherki
1210 Wołczak Iwona 1984 K30
1220 Maszczyk Marta 1982 K30
1225 Wlodarczyk Agata 1983 K30
1226 Gałaszewska Jolanta 1984 K30 One Team CASTORAMA
1232 Krasocka Joanna 1985 K30
1234 Poźniak Aleksandra 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1235 Omelańska Nina 1985 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1243 Kwiecien Magdalena 1979 K30 Wieczorne bieganie Szczecin
1247 Opar Barbara 1978 K30
1254 Rydel Małgorzata 1981 K30
1265 Maryniak Agata 1979 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1267 Duraj Maria 1981 K30 Duraj team
1287 Ratajczak Anna 1979 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1292 Zawadzka Marta 1982 K30
1293 Martyniak Karolina 1987 K30
1294 Zając Justyna 1981 K30 Puszczyk Bukowy
1299 Piasecka Marta 1979 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1311 Hoecken Aneta 1978 K30
1314 Olbrychowska Paulina 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1317 Woszczyk Renata 1978 K30 wieczorne bieganie w szczecinie
1324 Biełowiec Adrianna 1982 K30 Puszczyk Bukowy
1326 Lączak Justyna 1979 K30 Asseco Active Team
1330 Pindera Natalia 1981 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1331 Mądrzyk Magdalena 1979 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1334 Wielgoszewska Olga 1980 K30
1341 Sell Ewa 1978 K30
1344 Klimek Aleksandra 1987 K30
1345 Tatarowicz Agnieszka 1980 K30
1357 Kuźmicz Katarzyna 1979 K30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
1359 Milczanowska Magdalena 1980 K30 Calypso runners team Szczecin
1372 Poniatowska-Tarkowska Edyta 1979 K30 Puszczyk Bukowy
1393 Chomont Magdalena 1978 K30 No Gravity
1411 Rolbiecka Anna 1980 K30 Pyrzyce biegają
1415 Rajfur Asia 1983 K30 No logo
1417 Terpiłowska Malwina 1984 K30 NN Szczecin
1428 Żołnowska Aleksandra 1984 K30 Fizjobiegacze Szczecin
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
345 Więckowska Emilia 1982 K30
365 Charif Magdalena 1984 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
714 Kwiatkowska Emilia 1980 K30 Puszczyk Bukowy
Kijana Karolina 1982 K30 UKS Volley 71
Szymczyk Paulina Qq 1985 K30 Team Nie Mów Do Mnie Teraz
Świst Joanna 1985 K30 RUNNING QUEEN/KB HERMES GRYFINO