Lista startowa

Bieg 6

  • 04.03.2018|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Jackiewicz Monika 1992 K20
12 Szurgocińska Nikolina 1993 K20 KB Hermes Gryfino
25 Pokrzywińska Marta 1991 K20 BBL Team Police
36 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
55 Lipińska Sylwia 1990 K20
56 Bujnowska Anita 1990 K20
72 Hoffmann Marta 1988 K20 Stargard ja się nie scigam
86 Steczyńska Magdalena 1990 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
109 Jarosławska Sandra 1990 K20 Rozbiegany Goleniów
124 Martenka Ewa 1988 K20 Monia Gym
133 Pilarczyk Jolanta 1992 K20
153 Kosmowska Alicja 1989 K20 Dawasz Wojtek!
176 Borek Natalia 1991 K20
186 Nowakiewicz Marta 1990 K20
202 Ceniuch Magdalena 1997 K20 Parkrun Szczecin
237 Sobolewska Agata 1988 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
241 Pikuta Aneta 1994 K20
245 Dydek Edyta 1996 K20 SKB Dzik
251 Baniak Joanna 1991 K20 HIAB Sport Team
252 Markun Marta 1991 K20
260 Katarzyna Rejman 1989 K20
273 Muszyńska Roksana 1991 K20
280 Mikoś Justyna 1989 K20
296 Dudczak Katarzyna 1989 K20
297 Maślanka Klaudia 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
304 Wika Marta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
318 Kwaśniewska Monika 1990 K20 3LGGNS
333 Milczarska Agnieszka 1993 K20 Puszczyk Bukowy
342 Wrońska Sandra 1991 K20 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
350 Dzierżak Adrianna 1995 K20 Decathlon Prawobrzeze
360 Andrzejczak Jessica 1997 K20
371 Warchoł Sylwia 1990 K20
439 Czumak Magdalena 1992 K20
449 Górecka Katarzyna 1988 K20 Puszczyk Bukowy
463 Żarek Urszula 1993 K20 Tucan
471 Klimas Milena 1990 K20 DBK SZCZECIN TEAM
519 Racinowska Sylwia 1994 K20 SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
549 Kaczorowska Angelika 1991 K20
583 Cieślik Izabela 1989 K20
695 Jonasik Joanna 1988 K20 Pyrzyce Biegają
712 Gałecka Kamila 1990 K20
815 Wilk Klaudia 1988 K20
818 Truszkowska Aleksandra 1991 K20 Kalmar runners
821 Pikuła Patrycja 1990 K20
828 Wojdyła Anna 1993 K20
833 Sowisz Adrianna 1995 K20 SOWISZ TEAM
841 Gulczyńska Natalia 1997 K20 MKL Szczecin
1003 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
1028 Wiklak Natalia 1992 K20
1036 Kostrzeba Ewa 1993 K20 FitjestGit
1038 Rychlik Patrycja 1990 K20
1078 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1083 Łempicka Karolina 1990 K20
1084 Szymanska Danuta 1990 K20
1091 Puszkiewicz Anna 1992 K20 Dream team
1094 Janicka Elżbieta 1988 K20
1112 Taczalska Monika 1993 K20
1168 Osojca Małgorzata 1990 K20 Puszczyk Bukowy
1173 Nowak Marta 1990 K20 Morsy Miedwianie
1219 Nowak Anna 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1224 Leszczyńska Marta 1994 K20 One Team Castorama
1228 Rasiak Katarzyna 1992 K20
1236 Wołoszyn Emilia 1991 K20 Centrum Medyczne EuroMedis
1262 Gajek Patrycja 1988 K20
1283 Grzywaczewska Sylwia 1993 K20 NordicAnia Team
1290 Janiszewska Monika 1988 K20 centrum medyczne euromedis
1327 Moskwa Małgorzata 1992 K20
1347 Siuda Agnieszka 1989 K20 Monia Gym
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
30 Sztandera Małgorzata 1988 K20 Stargard. Ja się NIE ścigam
594 Bielańska Paulina 1994 K20 Stargard, ja się nie ścigam
Grabowska Paulina 1988 K20
Kwaśniewska Agnieszka 1991 K20
Tatoń Kamila 1989 K20
Waldon Anna 1990 K20