Lista startowa

Bieg 6

  • 04.03.2018|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Rutkowski Tomasz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
18 Bajek Adam 1987 M30 Fizjobiegacze Szczecin
19 Rozmus Tomasz 1986 M30
22 Surdacki Piotr 1976 M40
23 Surdacki Jerzy 1972 M40 Drużyna szpiku / Royal Runners Team
24 Jarmoliński Piotr 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
28 Masłowski Daniel 1979 M30
32 Wójcikowski Cezary 1975 M40 C.K. Marine
33 Knieć Piotr 1980 M30 220V
35 Chabros Jacek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie/ExtremEWolf
40 Zdziarski Wiesław 1965 M50 Biegam bo lubię
42 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
43 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
44 Zerzut Jarosław 1968 M40 śRUNdunia Szczecin
46 Andrzejewski Krzysztof 1990 M20 Stargard Ja Się Nie Ścigam
49 Łabędzki Mariusz 1979 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
51 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN
52 Piedo Marek 1972 M40
53 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
54 Jabłoński Tomasz 1963 M50 Parkrun Szczecin
57 Rymer Wojciech 1972 M40 własny jednoosobowy
59 Herczyński Roman 1965 M50 Wielgowo Rowerowo
60 Lompert Krzysztof 1972 M40
62 Grzeszczyk Sebastian 1975 M40
63 Gładkowski Paweł 1981 M30 Bezrzecze
64 Markow Witold 1979 M30 www.nadmorze.pl
65 Stachowski Andrzej 1968 M40 Monia Gym
67 Wolański Robert 1965 M50
68 Głuski Michał 1992 M20 Puszczyk Bukowy
69 Chenon Guillaume 1981 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
70 Jóźwiak Maciej 1971 M40 Orlęta AK
73 Szota Robert 1988 M20 SMT Szczecin
76 Rajchowiak Jakub 1981 M30
77 Buca Jakub 1967 M50
79 Tomczyk Tomasz 1983 M30
81 Bamber Jacek 1977 M40 LENIWE BUŁY MIERZYN
85 Wiśniewski Czesław 1951 M60 Maratończyk Team Szczecin
87 Szymański Sławomir 1981 M30 raz
88 Droździński Konrad 1983 M30
89 Glocko Wojciech 1974 M40 Parkrun Szczecin
91 Linke Rafał 1982 M30 SKB Dzik
93 Kazimir Marcin 1991 M20 ZS CrossFit
94 Kubisztal Wojciech 1983 M30 KB PIONIER Szczecin
95 Bielański Mirek 1960 M50 Paczoczikejkos
97 Trela Krzysztof 1989 M20
98 Szycko Tomasz 1970 M40 Festa
100 Martyniak Łukasz 1982 M30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
101 Janukowicz Tomasz 1987 M30 Runners Bierzwnik
102 Szadokierski Michał 1980 M30 ANAWA TOUR
104 Wrzeszcz Piotr 1976 M40 Animex Team
113 Pruss Sławomir 1977 M40
114 Malec Mariusz 1973 M40 NIEZDIAGNOZOWANI W SZALE
118 Zając Tomasz 1993 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
119 Sawicki Krzysztof 1989 M20 CALYPSO SZCZECIN/ SP 55
121 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN
122 Pilarczyk Filip 1989 M20
127 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
131 Skóra Robert 1966 M50
134 Rudziński Jacek 1969 M40 KB HERMES GRYFINO
135 Seliga Piotr 1977 M40
136 Adamowicz Daniel 1984 M30 KB PIONIER SZCZECIN
137 Beker Jan 1970 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
138 Garbacz Krzysztof 1970 M40
139 Żurek Krzysztof 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
141 Wierszycki Jarosław 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
143 Stefaniak Łukasz 1978 M30 Szczecin
145 Stasieniuk Robert 1963 M50
146 Sadowski Daniel 1975 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
148 Carło Marcin 1977 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
152 Gładysz Łukasz 1981 M30 TT Szczecin
155 Lekszycki Michal 1963 M50 SKW
156 Piotrowicz Piotr 1978 M30 COMSECO.EU
157 Rejniak Wojciech 1986 M30 Kluska Team
160 Gajewski Sebastian 1983 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
161 Marciniak Mirosław 1984 M30 Puszczyk Bukowy
162 Masłowski Marcin 1976 M40 parkrun Gorzów Wielkopolski
163 Michałowski Marcin 1980 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
168 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
172 Loryś Wojciech 1981 M30 DBK SZCZECIN TEAM
173 Policzkiewicz Maciej 1983 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
177 Strojny Wojciech 1967 M50 RAZ Szczecin
178 Wójciak Marcin 1998 M16 Dietetyk Marcin Wójciak
179 Jasiński Michał 1990 M20
180 Jankowski Lech 1955 M60 Maratończyk Team Szczecin
181 Dubaj Eugeniusz 1985 M30 AKTYWNI Z NATURY
184 Kłodawski Tomasz 1981 M30
187 Saganowski Adam 1973 M40
188 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
190 Kasperowicz Marcin 1976 M40
191 Hołyński Leszek 1987 M30 RENAULT TEAM
192 Lechowicz Tomasz 1979 M30 Off Season
193 Misikonis Kamil 1985 M30 147 Ultra Bike Team
194 Jesswein Filip 1989 M20
195 Dworzański Bartosz 1985 M30
196 Żarnicki Kacper 1998 M16 Wieczorne bieganie w szczecinie
197 Trojanowski Karol 1990 M20 Nie Bądź Jak Twój Stary!
198 Ceniuch Sylwester 1969 M40 Bike Team Roletki.home.pl
201 Wieczorkiewicz Ryszard 1946 M60 Ryś Banda
206 Rodak Michał 1995 M20
208 Gałuszka Daniel 2001 M16 Aktywne Prawobrzeże
209 Kryj Damian 1995 M20
210 Szulc Grzegorz 1984 M30
211 Kramer Krzysztof 1985 M30 SKB Dzik
212 Nalewaj Robert 1984 M30 Tucan Team
215 Ulass Robert 1974 M40
217 Chrzan Piotr 1973 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
218 Ochota Jerzy 1952 M60 MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN
219 Klimek Krzysztof 1979 M30
221 Sowisz Cezary 1967 M50
222 Staniszczak Łukasz 1993 M20 Staniszczak TEAM
223 Konikowski Jakub 1995 M20
224 Staniszczak Paweł 1989 M20 Staniszczak TEAM
225 Staniszczak Zenon 1963 M50 Staniszczak TEAM
226 Malinowski Paweł 1976 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
228 Narejko Paweł 1992 M20
235 Wełna Tomasz 1991 M20
238 Stachów Kacper 1984 M30
240 Waszczuk Tomasz 1980 M30 Waszczuk Team / Fehlau Run Team
242 Banasiewicz Zbyszek 1983 M30
243 Suchecki Paweł 1981 M30
247 Łangowski Mateusz 1976 M40 Team Gorzów
250 Kwit Jan 1960 M50 Animex Team
253 Piątkowski Mariusz 1979 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
255 Kędzielewski Łukasz 1981 M30 Zawadzkiego Szczecin
257 Szymański Paweł 1986 M30 Fizjobiegacze Szczecin
259 Maj Krzysztof 2000 M16 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
262 Stwora Marcin 1984 M30
264 Król Aleksander 1970 M40
267 Henicz Marcin 1978 M30 Incredible Henx
268 Ułanowicz Tomasz 1971 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
270 Wichrowski Grzegorz 1981 M30 Wiking
271 Peda Leszek 1952 M60 Wieczorne Bieganie Szczecin
272 Gozdyra Darek 1978 M30 RAZ Szczecin
275 Siciński Maciej 1996 M20
276 Minorowicz Mateusz 1993 M20 Interszpooort
277 Ślubowski Dariusz 1976 M40
278 Stefański Ryszard 1971 M40 Interszpooort
281 Zielinski Marcin 1979 M30 Fizjobiegacze
282 Śliżewski Marcin 1969 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
283 Koperski Marcin 1971 M40
284 Kaczmarek Jakub 1997 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
287 Maryniak Michał 1979 M30 Gryfus i Ciśnij Team
295 Nabereżny Bohdan 1996 M20
298 Wołowicz Wojtek 1987 M30 Puszczyk Bukowy
299 Suplicki Grzesiek 1982 M30 Puszczyk Bukowy
301 Wesołowski Ryszard 1964 M50 mtr szczecin team
302 Pałac Piotr 1965 M50 Proarte
303 Lizura Sławomir 1983 M30 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej
306 Szczepański Grzegorz 1976 M40 AT-Aktywny Trzebiatów
309 Drabarz Radosław 1982 M30
310 Urbańczyk Marcin 1974 M40 MNC NE RUNNING CLUB
312 Wroński Julian 1985 M30 HIAB SPORT TEAM
313 Aszkiłowicz Marcin 1977 M40 Skoda PEHAMOT Team
316 Andrysiak Krzysztof 1975 M40
317 Jasinski Arkadiusz 1977 M40
321 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
325 Kukuła Remigiusz 1978 M30
328 Minko Arkadiusz 1988 M20 BNOW Sports Team
329 Sip Tomasz 1979 M30 TEAM GORZÓW
330 Dywan Łukasz 1991 M20
334 Wardyn Jarek 1976 M40
335 Zboiński Karol 1996 M20 Decathlon Prawobrzeże
336 Zbroja Dawid 1980 M30 Dobry Team ECOPOL
337 Chowański Bartosz 1979 M30 CJS Tłumaczenia Myślibórz
339 Rachwalski Piotr 1983 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
341 Banaś Marcin 1978 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
346 Pasikowski Kamil 1997 M20 SKB Dzik
347 Beszczyński Łukasz 1991 M20 Decathlon Prawobrzeże
348 Pluta Grzegorz 1963 M50 KB HERMES GRYFINO
351 Gorlach Dawid 1985 M30
352 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Adrenalina Team
353 Nejman Maciej 1976 M40 Parkrun Szczecin
361 Jurys Krzysztof 1970 M40
364 Grędziński Artur 1978 M30 Gryfus I Ciśnij Team
374 Rybicki Janusz 1950 M60 POLICE
375 Pędziwiatr Paweł 1976 M40 ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
378 Bielański Krzysztof 1958 M50 Paczoczikejkos
379 Szycik Damian 1975 M40 Follow the Dreams
381 Krawczyk Mateusz 1991 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
390 Denkiewicz Tomasz 1978 M30 Astral Brothers
397 Zembik Grzegorz 1967 M50 KB HERMES GRYFINO
398 Żywicki Janusz 1968 M40 KB Pionier Szczecin
401 Kalinowski Sylwester 1988 M20
402 Kalinowski Daniel 1974 M40
410 Masłowiec Konrad 1985 M30
411 Dziewierski Marcin 1978 M30
414 Rosiak Marcin 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
418 Odrowski Piotr 1972 M40 Dobra,zmiana.
419 Bielecki Jarosław 1978 M30
420 Biskupski Marcin 1978 M30
421 Kuźbik Jakub 1984 M30 infinIT Codelab
422 Kołomański Hubert 1985 M30 Szczecin
424 Pankratow Jakub 2001 M16 MKL Szczecin
428 Kruszewski Piotr 1974 M40 Armetcar Car
430 Bętkowski Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
433 Śliwiński Marcin 1983 M30 KB Hermes Gryfino
434 Sądel Krzysztof 1970 M40
435 Będkowski Piotr 1990 M20
437 Czarnecki Daniel 1980 M30
441 Czumak Sławomir 1963 M50
445 Mądrawski Tomasz 1974 M40
446 Bachta Marcin 1977 M40
447 Bułatowicz Bartek 1991 M20 UKL Ósemka Police
451 Pokrzywiński Zbigniew 1987 M30 BBL POLICE
452 Kaczmarek Maciej 1990 M20 Centrum Medyczne EuroMedis
456 Szeszko Dawid 1981 M30
458 Rynski Dariusz 1983 M30 Running Sappers Team
461 Bartoszewski Paweł 1980 M30 L-bug RUN
462 Piechowiak Jarosław 1990 M20
464 Nawojowski Adam 1967 M50 Szczecin-Reda
466 Bochenek Paweł 1987 M30
469 Kowalczyk Łukasz 1998 M16 SKODA PEHAMOT
470 Klimas Hubert 1983 M30 DBK SZCZECIN TEAM
472 Kowalczyk Waldemar 1971 M40 roletki.home.pl
473 Groberski Michał 2000 M16 MKL Szczecin
475 Lipertowicz Sebastian 1983 M30 Wieczorne bieganie w szczecinie
479 Gozdziewski Hubert 1975 M40
480 Masztaler Tomasz 1988 M20
483 Soboń Jakub 2001 M16 Klub Sportowy DOBRA MARINA
484 Adamski Daniel 1999 M16 Fitness Point
486 Kaczmarek Krzysztof 1992 M20 Bros Team
487 Brzeziński Piotr 1993 M20
495 Stefaniak Paweł 1980 M30 14 bUJ/2bpzmot
504 Jaworski Paweł 1989 M20 West Sports Team
506 Kowalczyk Alan 1995 M20 MKl Szczecin
510 Kos Piotr 1956 M60 Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
516 Kustra Tomasz 1977 M40 4 health
517 Twarogal Kamil 1990 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
520 Wolski Tomasz 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
529 Łobodziński Piotr 1967 M50
535 Dacka Patryk 1988 M20 Antek i Agatka
537 Stanisław Rodak 1948 M60
540 Bogucki Cezary 1961 M50
543 Cały Rafał 1983 M30
545 Szabelski Cezary 1966 M50
548 Fira Marcin 1982 M30
557 Małecki Sebastian 1981 M30
558 Maliszewski Paweł 1983 M30
560 Zienkiewicz Antoni 1964 M50 Pyrzyce biegają
561 Kasperowicz Dariusz 1975 M40 InCom Polska Sp. z o.o.
570 Wojdak Mariusz 1986 M30 Monia Gym
579 Racinowski Paweł 1963 M50
582 Kubiaczyk Ireneusz 1977 M40 OSP MOSTY
590 Andreatto Jacek 1981 M30
593 Misarko Arkadiusz 1973 M40
598 Nałęcz Janusz 1971 M40
606 Pigłowski Dawid 1982 M30 Team Gorzów
609 Michałuszko Bartłomiej 1984 M30 Nowogard
615 Wolniewicz Robert 1957 M60
616 Marks Maciej 1975 M40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
618 Morawiak Krzysztof 1981 M30
665 Pokora Sebastian 1990 M20 Me Handsome
674 Goworski Jerzy 1990 M20
682 Bobrzycki Jacek 1971 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
684 Rybicki Łukasz 1984 M30 PILKINGTON SZCZECIN TEAM
686 Maliszewski Piotr 1981 M30 Mali Team Szczecin
689 Najkowski Jerzy 1958 M50 Mamy-Biegamy
693 Klimek Robert 1992 M20 MONIA GYM
696 Nowacki Damian 1992 M20 Nadodrzańska grupa biegowa/SzymiTeam
704 Sobociński Grzegorz 1985 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
705 Krupieńczyk Michał 1985 M30
713 Szczepański Adam 1981 M30 Albatrosy
715 Wieczorek Mateusz 1996 M20 Algraf Race Team
722 Kaczmarek Łukasz 1986 M30
723 Tarnowski Kamil 1989 M20 SKB DZIK
725 Matwiejczyk Piotr 1975 M40
728 Czajkowski Tomasz 1987 M30 Wieczorne bieganie w szczecinie
732 Turczyński Marcin 1980 M30
734 Tomaka Jarek 1987 M30
762 Andrych Kamil 1985 M30 KB HERMES GRYFINO
763 Machola Bartek 1981 M30 Monia Gym
765 Mruk Marcin 1976 M40 ProfiSniper Team
778 Kozak Damian 1985 M30
782 Dębicki Kacper 1993 M20
783 Grabosch Joern 1965 M50 Team Grünow
785 Pachut Arkadiusz 1992 M20
789 Fąferek Piotr 1987 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
795 Oleksiak Marcin 1978 M30
802 Rogalski Marcin 1965 M50 VOCALIS Szczecin
809 Kostrzewski Sławomir 1975 M40 10 Brygada Logistyczna
813 Buda Bartosz 1983 M30
814 Rusinek Radosław 1978 M30
816 Lisowski Marcin 1975 M40
817 Dobosz Jerzy 1972 M40 Abla Alabla
819 Szymczak Jarek 1979 M30
820 Wróblewski Krzysztof 1989 M20
822 Tereszkiewicz Andrzej 1977 M40 Jasieniescigam
823 Mościcki Piotr 1985 M30 AKS Polonia Warszawa
824 Hałada Marcin 1976 M40
825 Ślęzak Mariusz 1985 M30
829 Kurlej Mariusz 1968 M40 KB HERMES GRYFINO
830 Szczepański Adam 1985 M30 KB Pionier Szczecin
832 Walkowiak Jędrzej 1980 M30 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
838 Śliwa Marek 1973 M40 XS Sports NUTRILITE Team
839 Kłym Artur 1970 M40
840 Krzewicki Jacek 1970 M40
844 Rzepecki Paweł 1986 M30
845 Trocki Patryk 1988 M20
847 Chmielewski Dominik 1981 M30 TT Szczecin
849 Kociuka Przemysław 1989 M20
1000 Godlewski Michał 1980 M30 KS Alaska
1001 Jaszczyk Łukasz 1988 M20
1002 Latuszek Sebastian 1988 M20
1004 Karasiewicz Łukasz 1988 M20
1006 Bielan Artur 1980 M30
1007 Pawliński Piotr 1985 M30 Grupa Azoty POLICE
1008 Sacharski Bartłomiej 1989 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1009 Kuć Maciej 1993 M20
1010 Wypych Maciej 1981 M30 Kongsberg K-Runners
1013 Bieńkowski Mariusz 1973 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1015 Wawrzyniak Ireneusz 1980 M30 ironman c/s polska
1016 Pawełczak Damian 1990 M20 KB PIONIER SZCZECIN
1017 Maciaszczyk Zbigniew 1950 M60 Szybciej nie mogę
1021 Adamowicz Adam 1971 M40 HornetSzczecin.pl
1025 Murawski Kuba 1999 M16 roletki.home.pl
1026 Warchałowski Arkadiusz 1976 M40
1027 Krajewski Marcin 1990 M20
1029 Dobrowolski Mateusz 1994 M20
1030 Dąbrowski Łukasz 1989 M20 Lepszy niż wczoraj
1031 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 roletki.home.pl
1033 Sankowski Henryk 1976 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1035 Kwintal Janek 1973 M40 Rozbiegany Goleniów
1037 Niewolin Tomasz 1989 M20
1039 Stefaniak Michał 1986 M30 Puszczyk Bukowy
1040 Lipski Łukasz 1985 M30 Biegohollica
1043 Bączyk Adam 1977 M40 Monia Gym
1044 Chełminiak Sławomir 1979 M30 Biegam Sobie
1045 Pawelec Marek 1972 M40
1048 Szufranowicz Mirosław 1978 M30 Elitarny Klub biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ
1049 Wierciński Rafał 1981 M30
1050 Szałek Rafał 1976 M40 Dawcy
1052 Kownacki Bartosz 1981 M30 Zdrowo Pieprznięci
1057 Oleszek Krzysztof 1982 M30 Stargard Ja się nie ścigam
1058 Gierlik Grzegorz 1976 M40 NCDC
1059 Rychłowski Piotr 1980 M30 Leniwe Buły Mierzyn
1060 Szymański Radosław 1972 M40
1061 Jakubowski Jan 1955 M60 Grupa Szczecin - Bukowo
1062 Szczygielski Paweł 1984 M30 VOLKSWAGEN
1064 Gancarczyk Jacek 1972 M40
1066 Stańczyk Sławomir 1988 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
1067 Malinowski Rafał 1984 M30 Szczecin Biega
1068 Ciurzyński Adam 1978 M30 mojeBezrzecze.pl
1070 Derleta Ryszard 1962 M50 Dermmed
1071 Charęza Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
1072 Derleta Mateusz 1992 M20 derMMed
1074 Pilecki Robert 1980 M30
1075 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
1076 Pawłaszek Lech 1981 M30
1079 Chytra Daniel 1991 M20 Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej
1080 Filipowski Dariusz 1972 M40 Waszczuk Team / Fehlau Run Team
1081 Jarno Wojciech 1993 M20 Aktywna Krajenka
1082 Łempicki Maciej 1989 M20
1085 Maśnicki Kamil 1978 M30
1086 Barszczewski Jacek 1979 M30 DBK SZCZECIN
1088 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Start Gorzów
1090 Zarobiak Piotr 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1092 Barszczewski Adam 1976 M40
1095 Szybalski Tomasz 1983 M30
1096 Siwek Jarek 1972 M40 RAZ Szczecin
1097 Kolenda Krzysztof 1977 M40 220V / Kalmar Runners
1098 Wypych Rafał 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1099 Ścierko Dawid 1991 M20 Mieszkowice
1100 Gajda Sebastian 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1102 Szabelski Mateusz 1986 M30
1104 Wilczyński Krzysztof 1987 M30 KALMAR RUNNERS
1106 Podolak Mirosław 1974 M40
1108 Rydzewski Michał 1982 M30
1113 Pietkiewicz Maksymilian 1990 M20
1114 Olszewski Krzysztof 1992 M20 KrępsKO
1115 Rózga Zbigniew 1977 M40 Viking 88
1116 Zemankiewicz Łukasz 1981 M30 Kanał 6am
1117 Saganowski Marcin 1977 M40
1119 Świątek Jakub 1977 M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1120 Ława Bartosz 1979 M30
1122 Kozłowski Łukasz 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1123 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1124 Mielniczuk Marcin 1986 M30 Grupa TOM
1125 Bohuń Daniel 1968 M40 Puszczyk Bukowy
1126 Nadolny Przemysław 1977 M40 INTER-COPY Szczecin
1130 Kacprzak Seweryn 1975 M40
1131 Mazur Radosław 1977 M40
1132 Czylkowski Patryk 1985 M30
1133 Sołowiej Tomasz 1999 M16 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1134 Strzelec Tomasz 1975 M40 KB Hermes Gryfino
1137 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Stargard Runners
1138 Guzikiewicz Mirosław 1972 M40 Rozbiegany Goleniów
1140 Łużyński Tomasz 1976 M40 TT Szczecin
1141 Marmura Tomasz 1985 M30 Stargard.Ja się na ścigam
1142 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
1143 Kamiński Adam 1980 M30 KB HERMES GRYFINO
1144 Rózga Jerzy 1975 M40 wiking 88
1145 Hawrylak Marcin 1969 M40 Ampio Team / SOSW Nr 1 DNR
1149 Ksycki Błażej 1984 M30 Biegunki
1150 Tomczewski Maciej 1976 M40 NCDC
1151 Grzegorczyk Jarosław 1978 M30 Dobry Team ECOPOL
1153 Kelar Łukasz 1991 M20 KB Pionier Szczecin
1154 Tokarski Rafal 1967 M50 RAZ Szczecin
1155 Michalski Łukasz 1985 M30 Mercedes-Benz DDB Auto
1156 Dymowski Paweł 1984 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1159 Białczak Tomasz 1984 M30 Nowogard
1160 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
1166 Lis Marcin 1976 M40
1167 Wasilewski Andrzej 1978 M30 KB PIONIER Szczecin
1169 Rutkiewicz Marek 1966 M50 Morsy Miedwianie
1170 Klich Janek 1984 M30 BIEGOHOLLICA
1171 Jakubczyk Paweł 1985 M30 Pawciu
1174 Wahn Przemysław 1983 M30
1176 Sitek Alfred 1980 M30 Extreme Wolf
1178 Krywan Tomasz 1979 M30
1179 Warkoczyński Marcin 1975 M40 Dla Eluni
1180 Surowiak Wojciech 1975 M40 FC Wściekłe siekiery
1181 Dobrowolski Paweł 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1182 Piątkowski Przemysław 1978 M30 Team Gorzów
1183 Baranowski Wojciech 1985 M30 Team Kopeć
1186 Gusar Krzysztof 1974 M40
1188 Krześniowski Marcin 1978 M30 Rowerowy Załom
1189 Lasota Jacek 1967 M50 ANIMEX TEAM
1190 Bejm Łukasz 1981 M30
1191 Sawulak Wiktor 1985 M30
1192 Ochota Rafał 1976 M40 Stargard. Ja się nie ścigam.
1194 Leśniak Mateusz 1991 M20 Choszczeńska 10
1195 Kaźmierski Marcin 1979 M30 MTR SZCZECIN TEAM
1196 Kuć Dariusz 1963 M50
1197 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL Ósemka Police
1198 Markwordt Maciej 1982 M30
1201 Żuk Krzysztof 1986 M30
1203 Wypijewski Igor 1977 M40
1204 Mizgalski Wojciech 1980 M30
1207 Jakubowski Lesław 1959 M50 DBK SZCZECIN
1208 Basiak Przemysław 1973 M40 IAI Team
1209 Surma Grzegorz 1983 M30 HKS Skaut Szczecin
1211 Zając Michał 1986 M30 BCC-MOTO TEAM
1212 Giermakowski Szymon 1984 M30
1213 Tomczak Tomasz 1975 M40
1214 Tomczak Jakub 2001 M16
1216 Tomczak Aleksander 1999 M16 osot
1217 Kaczorowski Michał 1976 M40 UV
1221 Figiel Mateusz 1992 M20 One Team Castorama
1222 Grudowski Konrad 1985 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1223 Piotrowski Konrad 1987 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1227 Gałaszewski Kamil 1987 M30 One Team CASTORAMA
1229 Cieciorowski Robert 1977 M40
1233 Szałański Roman 1961 M50 Stargard
1238 Szymański Robert 1977 M40
1239 Kiełbasiewicz Dawid 1994 M20 Decathlon Prawobrzeże
1240 Kolenda Jerzy 1978 M30 Centrum Medyczne EuroMedis
1241 Wałowski Dawid 1979 M30 One Team Castorama
1242 Andrzejewski Dariusz 1971 M40 Parkrun Szczecin
1244 Lewandowski Janusz 1959 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecin
1245 Orszulak Łukasz 1984 M30 Toucan Team
1246 Wacław Robert 1981 M30
1249 Michalak Jacek 1963 M50
1250 Kufel Dariusz 1962 M50 PYRZYCE BIEGAJĄ
1252 Florczak Artur 1978 M30 Animex Team
1253 Zgutka Maciej 1978 M30
1255 Walczak Darek 1971 M40 SZWLA Starard
1256 Pleban-Tritt Andrzej 1979 M30 Puszczyk Bukowy
1257 Ratajczak Marcin 1978 M30 Centrum medyczne EuroMedis
1259 Nawrot Jan 1953 M60 Wars
1260 Zandecki Aleksander 1990 M20 Grupa TOM
1263 Cebula Karol 1979 M30
1264 Kmieciak Slawomir 1973 M40 Parkrun Szczecin
1266 Plesner Krzysztof 1979 M30 CITY TRAIL TEAM
1268 Duraj Bartosz 1980 M30 Banie
1269 Guzikowski Tomasz 1979 M30 GUZIK Team
1270 Karol Wojciech 1973 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1272 Wilklisz Wojciech 1970 M40
1273 Chrobociński Jan 1991 M20
1274 Wojtalewicz Michał 1990 M20 NCDC
1275 Paizert Krzysztof 1976 M40 IRON INSANE
1276 Myszak Tomasz 1991 M20
1277 Rejer Robert 1975 M40
1278 Sikorski Marcin 1977 M40 TT Szczecin
1279 Prusinowski Adam 1980 M30 DBK SZCZECIN
1280 Hajdukiewicz Jaroslaw 1969 M40 SH 549
1281 Stefańczyk Tomasz 1979 M30
1282 Zaczko Jacek 1978 M30 under35project
1284 Pietraszun Paweł 1985 M30 ANIMEX TEAM
1285 Marciniak Wojciech 1975 M40 Gryfus i Ciśnij Team
1286 Nowakowski Mariusz 1973 M40 ANIMEX TEAM
1289 Babiński Sławek 1974 M40 HANMON
1291 Pilarski Pawel 1978 M30 DBK SZCZECIN
1295 Borodyn Andrzej 1976 M40 Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
1297 Elert Mariusz 1988 M20 NIE CHCIAŁO MI SIĘ ...... :-P
1298 Wróblewski Grzegorz 1971 M40
1300 Łoziński Łukasz 1978 M30 TT Szczecin
1301 Maślanik Piotr 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1302 Lancman Michał 1990 M20
1303 Kwieciński Krzysztof 1984 M30 Szczecin
1304 Siąkajło Łukasz 1981 M30
1305 Haściło Krzysztof 1977 M40 Gryfus Szczecin
1306 Szczepanek Krzysztof 1986 M30
1307 Jeszawicz Paweł 1981 M30 KP Zdroje
1308 Wilczyński Grzegorz 1986 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1309 Niedźwiecki Robert 1971 M40
1310 Rosik Sebastian 1980 M30
1312 Hoecken Ulrich 1966 M50
1313 Krawczuk Piotr 1984 M30 Puszczyk Bukowy
1315 Szopa Marek 1974 M40 Team Gorzów
1316 Ugorek Jarosław 1975 M40 Team Gorzów
1320 Arcisz Przemysław 1989 M20
1321 Kozłowski Krzysztof 1973 M40 ANIMEX TEAM
1323 Rutkowski Stanisław 1984 M30 TT Szczecin
1325 Michalski Robert 1973 M40
1328 Sieradzki Piotr 1987 M30
1329 Handke Jan 1992 M20
1332 Łebiński Wojciech 1977 M40 HBS
1333 Orzechowski Łukasz 1981 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1335 Sass Dariusz 1973 M40
1336 Perłakowski Karol 1990 M20 Runners Bierzwnik
1337 Zalewski Marek 1970 M40
1338 Oertzen Robert 1969 M40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1340 Szklarz Piotr 1977 M40 Dobry Team ECOPOL
1343 Hendzel Miłosz 1983 M30 Puszczyk Bukowy
1346 Tytoń Adam 1970 M40 KochTeam
1348 Zawadzki Bartosz 1976 M40 Dobry Team ECOPOL
1349 Milczarski Piotr 1962 M50
1350 Ostrowski Grzegorz 1979 M30
1351 Parobczy Jakub 1981 M30
1352 Zając Roman 1975 M40 Hawajskie Rekiny
1353 Sowa Krzysztof 1984 M30 Zwiedzanie przez bieganie
1354 Pleskachov Artem 1987 M30
1355 Krupa Sebastian 1975 M40
1356 Łętowski Mariusz 1974 M40 KM TEAM
1358 Romański Krzysiek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szcecinie
1360 Pakuła Tomasz 1984 M30 Pan Brokuł Team
1362 Brzozowski Wojciech 1985 M30 RAZ Szczecin
1364 Kornaus Daniel 1979 M30
1365 Kaczmarek Marcin 1988 M20
1366 Zawarski Piotr 1998 M16 Ironman C/S Polska Szczecin
1367 Gaszewski Patryk 1984 M30 Nowogard
1369 Matuszak Krzysztof 1974 M40 MANGO GATKI TEAM
1370 Wichrowski Łukasz 1978 M30 Wicherki
1373 Szwed Aleksander 1975 M40
1374 Kwiecień Piotr 1973 M40 AVRIL-Międzyzdroje
1377 Fajer Markus 1948 M60 RAZ Szczecin
1378 Graczykowski Pawel 1987 M30 Fight Academy Dobra
1379 Adrian Krzysztof 1971 M40 Mango Gatki Team
1380 Sulecki Marcin 1974 M40
1382 Zimny Tomasz 1956 M60
1383 Vark Marek 1977 M40
1384 Kuźmicz Tomasz 1979 M30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1385 Szczygielski Radosław 1985 M30
1386 Błażewicz Marcin 1985 M30
1387 Kowalczyk Paweł 1983 M30 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
1388 Bielecki Karol 1980 M30 Parkrun Szczecin
1389 Janas Kacper 1987 M30 Puszczyk Bukowy
1390 Długokęcki Mateusz 1981 M30 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
1391 Żołądek Grzegorz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
1392 Heydemann Peter 1968 M40 TSV Binz 27 e.V.
1394 Król Mirosław 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1395 Czapla Tomasz 1981 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1396 Królikowski Robert 1977 M40 EM Team
1397 Jaruzel Robert 1976 M40 SZWLA
1398 Cichocki Jakub 1978 M30 Drużyna Szpiku / śRUNdunia Szczecin
1400 Dubel Artur 1980 M30 Hawajskie Rekiny
1401 Ptaszkiewicz Grzegorz 1983 M30 JRG Szczecin/paRUNmedik
1403 Bieniek Kamil 1984 M30 Stop Wycince Drzew
1404 Rusielik Robert 1963 M50 AMICUS AR
1406 Nidzgorski Marek 1982 M30 DBK SZCZECIN
1407 Rolbiecki Karol 1980 M30 Pyrzyce Biegają
1408 Dmytryk Łukasz 1985 M30 fajnabryka.pl
1409 Mucha Rafał 1972 M40 KB Hermes Gryfino
1410 Sikora Krzysztof 1955 M60 Pyrzyce Biegają
1412 Macudziński Adam 1977 M40 PYRZYCE BIEGAJĄ
1413 Zgutka Tomasz 1973 M40 Husaria Race Team
1414 Daronin Pavlo 1981 M30
1416 Bąkowski Marek 1979 M30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1418 Wiśniewski Bartłomiej 1986 M30 biegam dla Poli
1419 Judek Krzysztof 1953 M60
1420 Giermakowski Maciej 1979 M30
1421 Szmagaj Marcin 1969 M40 SZWLA STARGARD
1422 Podwyszyński Sylwester 1973 M40 KW PSP Szczecin
1423 Zarzycki Piotr 1968 M40
1424 Winkel Arek 1972 M40 100% ekipa Gryfino
1425 Szykuć Łukasz 1978 M30 DOBRA MARINA
1426 Daronin Andrii 1968 M40
1427 Michalak Łukasz 1986 M30
1429 Bodnar Zbigniew 1948 M60 Ampio Team
1430 Tomaszewski Damian 1980 M30 Gryfus Szczecin
1431 Leśniak Dariusz 1968 M40
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 ines husky team
407 Rogaczewski Piotrek 1987 M30 GRYFUS i CISNIJ TEAM
448 Gordon Radosław 1973 M40 WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN
489 Jacyna Miroslaw 1964 M50 Rowery Turowski Team
505 Szewczyk Kamil 2000 M16
605 Lewandowski Sebastian 1988 M20 Stargard ja sie nie scigam
613 Haraszczuk Jerzy 1965 M50
619 Petersburski Krystian 2001 M16 MKL Szczecin
677 Osojca Mateusz 1988 M20 Kongsberg K-Runners / Puszczyk Bukowy
679 Ogrodnik Paweł 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
683 Jonasik Tomek 1984 M30 Pyrzyce Biegają
Bebko Daniel 1983 M30
Bokszczanin Jarek 1976 M40 Boczek team
Charowski Marcin 1980 M30
Gajewski Przemek 1978 M30
Jastrzemski Marcin 1980 M30 IRON INSANE
Jurczyk Jarek 1981 M30
Karaś Daniel 1972 M40 Off season
Kędzierski Mariusz 1983 M30
Konieczny Wojciech 1989 M20 NCDC
Kowalczyk Jan 1977 M40
Krawczyk Rafał 1991 M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
Kroehnke Artur 1975 M40
Król Marcin 1980 M30
Królikowski Robert 1972 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
Kujawski Stefan 1983 M30 Gmina Węgorzyno
Małkiewicz Mariusz 1977 M40 Lewandowski Team
Matuszewski Karol 1983 M30 Wilki Koszalin
Mucha Michał 1980 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Obrocki Adrian 1986 M30
Piechocki Jacek 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Raciborski Marek 1971 M40 TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku
Rybak Krzysztof 1980 M30 Stargard Ja się nie ścigam
Stelmach Arkadiusz 1992 M20
Tomiak Paweł 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Wąsowski Marcin 1983 M30
Wojtarowicz Maciej 1977 M40 osoba prywatna
Woropaj Beniamin 1986 M30 Haalo.pl
Zaborowski Mariusz 1987 M30