Lista startowa
Bieg 6
- 24.03.2018| Dystans:
- 5 km| Rodzaj:
- Bieg główny
- Kategorie główne:
- Open [1461/1371]* |
- Kobiety [547/504] |
- Mężczyźni [914/867]
- Kategorie wiekowe:
- K16 [17/16]|
- K20 [123/106]|
- K30 [239/221]|
- K40 [135/128]|
- K50 [22/22]|
- K60 [11/11]|
- M16 [34/30]|
- M20 [180/169]|
- M30 [399/380]|
- M40 [221/210]|
- M50 [61/59]|
- M60 [19/19]
* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]
Zawodnicy z opłaconym startem
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dworczak | Nikodem | 1998 | M16 | WMLKS Nadodrze Powodowo |
15 | Kotkowski | Michał | 1998 | M16 | SSR START |
345 | Maćkowiak | Wiktor | 1999 | M16 | Chłopaki z baraków |
486 | Pożywiłko | Jan | 1999 | M16 | Ławica Team |
534 | Zawadzki | Bartosz | 2001 | M16 | Technikum Łączności Poznań |
567 | Mocek | Marek | 1998 | M16 | Danflor Team |
677 | Goszczyński | Roch | 1999 | M16 | Świat Biegacza Fehlau Run Team |
707 | Cieślik | Mateusz | 1998 | M16 | AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ |
708 | Falbogowski | Maciej | 1999 | M16 | AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ |
727 | Danielewski | Bartosz | 2001 | M16 | |
805 | Mikołajczak | Szymon | 2000 | M16 | PRO366 |
980 | Pietrzak | Jakub | 1999 | M16 | LICEUM 11 |
1007 | Szmidt | Jędrzej | 1999 | M16 | OŚ AZS POZNAŃ |
1017 | Klauza | Patryk | 1999 | M16 | Wolne Ślimaki |
1107 | Parzęcki | Jakub | 2001 | M16 | czapury team |
1374 | Kałwiński | Dawid | 2000 | M16 | WATAHA TEAM |
1500 | Przybylak | Tomasz | 2001 | M16 | AZS Poznań |
1528 | Mazurek | Piotr | 1998 | M16 | Bytkowo Runners Team |
1546 | Stryczyński | Kuba | 2000 | M16 | eFitness Racing Team |
1572 | Sarbak | Grzegorz | 1999 | M16 | Mistrzowski Trening / Azyl Biegacza / PRO366 |
1579 | Woźny-Doroziński | Mateusz | 2000 | M16 | UKS DĄB SUCHY LAS |
1592 | Kaczmarek | Jakub | 2001 | M16 | MUKS Jedynka Międzychód |
2051 | Tyll | Mateusz | 1999 | M16 | Nowak Run - Stefanowicz Running Academy |
2094 | Pilaczyński | Jan | 1998 | M16 | LICEUM 11 |
2101 | Frontczak | Jakub | 1999 | M16 | 45 PDH |
2147 | Łukomski | Aleksander | 2000 | M16 | Liceum 11 |
2149 | Feja | Kacper | 2000 | M16 | LICEUM 11 |
2150 | Balcerek | Adam | 2000 | M16 | LICEUM 11 |
2155 | Matyszczak | Michał | 1999 | M16 | |
2170 | Kmieciak | Stanisław | 1998 | M16 | Night Runners |
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
31 | Juskowiak | Jakub | 2001 | M16 | AZS UAM triathlon Poznań |
696 | Herot | Dawid | 2001 | M16 | |
964 | Markiewicz | Marcel | 2000 | M16 | CITY TRAIL TEAM |
Głuszak | Bartosz | 1999 | M16 | UKS Szybki Lopes Nekla/Szymonspeed Crew |