Lista startowa
Bieg 5
- 17.02.2018| Dystans:
- 5 km| Rodzaj:
- Bieg główny
- Kategorie główne:
- Open [570/540]* |
- Kobiety [174/163] |
- Mężczyźni [396/377]
- Kategorie wiekowe:
- K16 [5/5]|
- K20 [37/33]|
- K30 [75/72]|
- K40 [44/40]|
- K50 [11/11]|
- K60 [2/2]|
- M16 [10/10]|
- M20 [53/48]|
- M30 [164/159]|
- M40 [126/121]|
- M50 [31/27]|
- M60 [12/12]
* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]
Zawodnicy z opłaconym startem
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
44 | Kuczkowski | Ryszard | 1966 | M50 | Kuropatwa Team |
87 | Łożyński | Piotr | 1963 | M50 | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL |
93 | Gwozdowicz | Ryszard | 1965 | M50 | Aber |
103 | Lisewski | Krzysztof | 1960 | M50 | |
109 | Ciołkowski | Marek | 1963 | M50 | W-MKLA Masters Olsztyn |
119 | Kulesza | Bogusław | 1959 | M50 | AKM Olsztyn |
126 | Kowalczyk | Andrzej | 1961 | M50 | Pszczółkowski Team |
144 | Sienkiewicz | Wojciech | 1959 | M50 | Kriss Coaching |
154 | Bronowicki | Andrzej | 1962 | M50 | |
156 | Skoneczny | Darek | 1962 | M50 | URWIS BIEGA |
159 | Kłos | Jan | 1964 | M50 | URWIS BIEGA |
168 | Siwiński | Jerzy | 1960 | M50 | Drużyna Wilka |
219 | Grabowski | Marek | 1965 | M50 | Budimex |
285 | Daniluk | Stanisław | 1963 | M50 | AKM OLSZTYN |
308 | Stolarski | Andrzej | 1959 | M50 | MPEC Olsztyn |
401 | Pasemko | Zenon | 1967 | M50 | Mont Blanc Team |
432 | Laszczak | Jerzy | 1961 | M50 | |
479 | Leszczyński | Andrzej | 1967 | M50 | Body Club |
512 | Śmiech | Krzysztof | 1966 | M50 | Pszczółkowski Team |
527 | Długosz | Marek | 1962 | M50 | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO |
1023 | Doliwa | Adam | 1965 | M50 | |
1028 | Majewski | Marek | 1964 | M50 | Skazani na sukces |
1054 | Turek | Dariusz | 1965 | M50 | |
1077 | Mielęcki | Maciej | 1967 | M50 | |
1114 | Łaguna | Andrzej | 1963 | M50 | Team Kopeć |
1117 | Nagorski | Robert | 1963 | M50 | Herne Hill Harriers |
1138 | Kaczorowski | Ryszard | 1964 | M50 | Skazani na sukces |
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
412 | Brzóska | Piotr | 1967 | M50 | Leśni biegacze |
Ciesielski | Mariusz | 1965 | M50 | TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN | |
Mejka | Mirosław | 1967 | M50 | ||
Trochimowicz | Artur | 1961 | M50 | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM |