Lista startowa
Bieg 5
- 17.02.2018| Dystans:
- 5 km| Rodzaj:
- Bieg główny
- Kategorie główne:
- Open [570/540]* |
- Kobiety [174/163] |
- Mężczyźni [396/377]
- Kategorie wiekowe:
- K16 [5/5]|
- K20 [37/33]|
- K30 [75/72]|
- K40 [44/40]|
- K50 [11/11]|
- K60 [2/2]|
- M16 [10/10]|
- M20 [53/48]|
- M30 [164/159]|
- M40 [126/121]|
- M50 [31/27]|
- M60 [12/12]
* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]
Zawodnicy z opłaconym startem
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
5 | Gojło | Marek | 1974 | M40 | |
15 | Zając | Bogdan | 1974 | M40 | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM |
20 | Didjurgeit | Wiktor | 1970 | M40 | Biskupiec biega |
21 | Szewczyk | Rafał | 1974 | M40 | CWCR/ Departament Biegów |
29 | Turek | Rafał | 1972 | M40 | |
31 | Milewski | Jacek | 1970 | M40 | GRUPA DBK OLSZTYN |
39 | Stawecki | Konrad | 1976 | M40 | Photoactive/Team Kopeć |
40 | Dymowski | Dariusz | 1968 | M40 | Chór Collegium Baccalarum |
42 | Decyk | Maciej | 1976 | M40 | |
45 | Borko | Cezary | 1973 | M40 | Najmowicz Triathlon |
51 | Bystrzycki | Radosław | 1968 | M40 | Pszczółkowski Team |
53 | Van Vliet | Mark | 1974 | M40 | |
69 | Cyrkler | Rafał | 1976 | M40 | Są Wolniejsi |
70 | Koszewski | Wojciech | 1970 | M40 | NIDZICA BIEGA |
76 | Bronakowski | Andrzej | 1977 | M40 | www.czasrelaksu.olsztyn.pl |
78 | Baranowski | Grzegorz | 1974 | M40 | Nidzica Biega |
97 | Stypułkowski | Radosław | 1974 | M40 | |
121 | Zawlik | Michał | 1973 | M40 | SIGA SIGA |
123 | Kubicki | Rafał | 1972 | M40 | |
125 | Rybiński | Jarosław | 1976 | M40 | |
129 | Sułek | Grzegorz | 1973 | M40 | Grupa DBK Olsztyn |
140 | Szleszyński | Andrzej | 1969 | M40 | |
150 | Wdowiak | Wojciech | 1973 | M40 | CWCR / Departament Biegów |
171 | Gąsiorowski | Tomasz | 1974 | M40 | URWIS BIEGA |
173 | Rutkowski | Mariusz | 1975 | M40 | Kocham Ewę |
174 | Cichocki | Marcin | 1975 | M40 | no-tax.olsztyn.pl/Klub Sportowy Anunnaki |
176 | Koszczuk | Michał | 1977 | M40 | GRUPA DBK OLSZTYN |
190 | Ławrynowicz | Ireneusz | 1976 | M40 | PRZEM-GRI |
196 | Jabłoński | Tomasz | 1976 | M40 | Technikum TEB Edukacja w Olsztynie |
201 | Kraushar | Robert | 1975 | M40 | DOMON |
203 | Odoliński | Jacek | 1968 | M40 | Pszczółkowski Team |
225 | Hanas | Dariusz | 1971 | M40 | Drużyna Wilka |
228 | Rybka | Radosław | 1974 | M40 | |
231 | Mazurowski | Tomasz | 1972 | M40 | Najmowicz Triathlon |
239 | Chomicki | Szymon | 1975 | M40 | Kriss Coaching |
240 | Zieliński | Przemysław | 1976 | M40 | Team Jana |
242 | Kozłowski | Tomasz | 1977 | M40 | |
250 | Szczepaniak | Piotr | 1968 | M40 | Są Wolniejsi |
252 | Głowacki | Robert | 1974 | M40 | Sokół Team |
261 | Biesiekierski | Krzysztof | 1973 | M40 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU |
262 | Reza | Marek | 1968 | M40 | LEŚNI BIEGACZE |
266 | Pabjańczyk | Artur | 1971 | M40 | Billennium |
268 | Stempiński | Paweł | 1977 | M40 | |
270 | Ostaszewski | Tomasz | 1976 | M40 | f / Reklamy W Windach Olsztyn |
283 | Ziółkiewicz | Michał | 1974 | M40 | AKM Olsztyn/Skajbiegacze |
289 | Maculewicz | Marek | 1970 | M40 | URWIS BIEGA |
295 | Brzozowski | Sławomir | 1969 | M40 | |
303 | Łaszkowski | Piotr | 1976 | M40 | K.S Wachlarz |
310 | Dąbrowski | Paweł | 1974 | M40 | Dobra Energia |
311 | Rękawiecki | Robert | 1974 | M40 | URWIS BIEGA |
340 | Rudziński | Andrzej | 1974 | M40 | Jonkowo Sport |
357 | Wiech | Roman | 1970 | M40 | |
361 | Ziółkowski | Marek | 1976 | M40 | Brzozowski Team |
366 | Trudnowski | Maciej | 1972 | M40 | Pszczółkowski Team |
379 | Żukowski | Jerzy | 1976 | M40 | Pneumatyka team |
382 | Zembrzycki | Sławomir | 1975 | M40 | GRUPA DBK OLSZTYN |
384 | Kantor | Orest | 1968 | M40 | URWIS BIEGA |
385 | Jarczyk | Tomasz | 1977 | M40 | RDLP Olsztyn MTB Team |
394 | Mokrzycki | Zbigniew | 1973 | M40 | |
400 | Kowalski | Tomasz | 1976 | M40 | URWIS BIEGA |
403 | Śledziewski | Cezary | 1971 | M40 | |
406 | Klik | Cezary | 1972 | M40 | SRTG-OLSZTYN |
408 | Zbutowicz | Krzysztof | 1975 | M40 | BBL Lidzbark Warmiński |
443 | Drożdż | Mariusz | 1969 | M40 | URWIS BIEGA |
450 | Karnacewicz | Maciej | 1977 | M40 | No name |
451 | Wiśniewski | Maciej | 1973 | M40 | #WIPASZ AKTYWNI w biegu |
474 | Szarko | Maciej | 1977 | M40 | Biegaj z Bartkiem |
476 | Kurzelowski | Damian | 1974 | M40 | BIEGNĘ DLA BARTKA! |
511 | Grandys | Piotr | 1974 | M40 | URWIS BIEGA |
1001 | Abramczyk | Marcin | 1977 | M40 | Yanushe Triathlon Team |
1003 | Kopyść | Jarosław | 1976 | M40 | Pszczółkowski Team |
1005 | Zborowski | Jacek | 1974 | M40 | PERSECUTOR |
1010 | Krawiec | Adam | 1975 | M40 | Ostróda Runners |
1016 | Czaplicki | Piotr | 1977 | M40 | Team Kopeć |
1017 | Wobolewicz | Wojciech | 1968 | M40 | Team Kopeć |
1018 | Folga | Artur | 1971 | M40 | IŁAWA BIEGA |
1022 | Pieczarka | Dariusz | 1972 | M40 | KUROPATWA TEAM |
1025 | Waldek | Ja | 1977 | M40 | kuznia triathlonu |
1026 | Suchecki | Wojciech | 1973 | M40 | Warmia i Mazury Team |
1031 | Kardaś | Zdzisław | 1970 | M40 | |
1038 | Wolski | Paweł | 1977 | M40 | |
1040 | Pawlak | Paweł | 1971 | M40 | 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn |
1045 | Szut | Jarosław | 1975 | M40 | |
1046 | Woliński | Jacek | 1977 | M40 | Pszczółkowski Team |
1051 | Najdzion | Robert | 1976 | M40 | AKM OLSZTYN |
1059 | Kaczan | Norbert | 1975 | M40 | Pszczółkowski Team |
1060 | Nestorowicz | Marek | 1971 | M40 | VRC Kętrzyn |
1062 | Wejknis | Adam | 1977 | M40 | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com |
1066 | Budzisz | Tomasz | 1974 | M40 | |
1069 | Jabłoński | Krzysztof | 1976 | M40 | Odciski i Pęcherze |
1075 | Strauss | Darek | 1970 | M40 | AKM OLSZTYN |
1082 | Faveeuw | David | 1973 | M40 | |
1085 | Witkowski | Mariusz | 1971 | M40 | Są Wolniejsi |
1089 | Nowak | Rafał | 1976 | M40 | |
1090 | Ciećko | Adam | 1973 | M40 | |
1093 | Stasiński | Rafał | 1976 | M40 | Yanushe Triathlon Team |
1096 | Bezlapowicz | Jacek | 1971 | M40 | GRUPA DBK OLSZTYN |
1099 | Rachubka | Robert | 1974 | M40 | |
1102 | Biernat | Arkadiusz | 1972 | M40 | |
1107 | Małysza | Tomasz | 1975 | M40 | Grupa DBK Olsztyn |
1111 | Sydoruk | Aleksander | 1970 | M40 | DRUŻYNA WILKA |
1116 | Marcinkiewicz | Marcin | 1971 | M40 | BbL Olsztyn-Drużyna Rysia ;) |
1120 | Białek | Jarosław | 1974 | M40 | URWIS BIEGA |
1122 | Bałaban | Krzysztof | 1977 | M40 | Fitmania |
1125 | Mounier | Frederic | 1972 | M40 | wdowiak@friends |
1127 | Augustynowicz | Marek | 1968 | M40 | |
1129 | Górka | Marek | 1968 | M40 | |
1130 | Dębowski | Marcin | 1976 | M40 | Są Wolniejsi |
1131 | Grudzina | Adam | 1968 | M40 | TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka |
1136 | Leśnicki | Paweł | 1976 | M40 | OSTRÓDA RUNNERS |
1140 | Kościesza | Robert | 1972 | M40 | TRI NEGU |
1142 | Mitkowski | Daniel | 1975 | M40 | AKM Olsztyn |
1153 | Jeger | Wojtek | 1968 | M40 | Sklep Biegacza Running Team |
1155 | Rak | Tomasz | 1974 | M40 | Pszczółkowski Team |
1164 | Wolff | Marcin | 1969 | M40 | M-runners |
1167 | Sinkiewicz | Tomasz | 1970 | M40 | |
1171 | Bryl | Mirosław | 1977 | M40 | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY |
1172 | Szulc | Rafał | 1971 | M40 | |
1175 | Nieściór | Jan | 1968 | M40 | Są Wolniejsi |
1179 | Rogowski | Jacek | 1976 | M40 | |
1183 | Bodek | Gabriel | 1972 | M40 | AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM |
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
284 | Achramowicz | Adam | 1972 | M40 | |
501 | Grendziński | Andrzej | 1970 | M40 | Brzozowski Team |
Bohdanowicz | Marcin Rafał | 1977 | M40 | ||
Krawiec | Andrzej | 1972 | M40 | ||
Wielga | Andrzej | 1972 | M40 | M-Team |