Aktualności

Fantastyczne rekordy trasy Grand Prix Wrocław CITY TRAIL!

Paweł Matner i Dominika Napieraj (Wosiek Team) drugi miesiąc z rzędu niepokonani w Grand Prix Wrocław CITY TRAIL. W sobotnim biegu oboje poprawili swoje rekordy 5-kilometrowej trasy. Paweł uzyskał czas 15:54 – po raz pierwszy w Lesie Osobowickim udało się „złamać” barierę 16-stu minut. Z kolei Dominika Napieraj wbiegła na metę w czasie 17:33 – o ponad minutę szybciej niż przed miesiącem!

Paweł i Dominika są zdecydowanie najszybszymi w historii cyklu (który we Wrocławiu trwa od trzech lat). Dzięki sobotnim wygranym oboje zbliżają się do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej.

- Warunki na trasie były dzisiaj lepsze niż ostatnio, choć momentami było błotniście i ślisko – kolce bardzo się przydały – podkreślił po biegu Paweł Matner. – Myślę, że przy dobrych warunkach można z tego wyniku „urwać” jeszcze nawet 20 sekund – ocenia Paweł.

Przed biegiem głównym tradycyjnie odbyły się zawody dla dzieci i młodzieży CITY TRAIL Junior. Młodzi sportowcy rywalizowali na czterech dystansach i w pięciu kategoriach wiekowych. Łącznie we wszystkich biegach wystartowało około 70 zawodników.

Kolejne zawody we Wrocławiu odbędą się  28 lutego. Zakończenie cyklu – miesiąc później – 28 marca. A jeszcze dziś zapraszamy na wydarzenie Grand Prix Wrocław CITY TRAIL, gdzie odbędzie się konkurs z karnetami do Fitness Academy do wygrania :)

WYNIKI biegu głównego znajdziecie TUTAJ.