Aktualności

Trenuj bezpiecznie i skutecznie. CITY TRAIL i i-SPORT

Trenuj bezpiecznie i skutecznie. CITY TRAIL i i-SPORT

Chcesz poznać specyfikę przygotowań treningowych do zmagań na dystansie 5 km? A może starty w naszych zawodach to tylko część większego planu i przygotowujesz się do startu na dłuższym dystansie?  Twoim celem jest progresywne polepszanie wyników, ale nie wiesz jak się  odpowiednio do tego wyzwania przygotowywać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wspólnie z profesjonalnym trenerem i-Sport zadbamy o Twój sportowy rozwój! Bez względu na to,  na jakim etapie sportowej przygody obecnie się znajdujesz, Trener on-line wesprze Cię w osiągnięciu celu.

CITY TRAIL i i-SPORT

Na start naszej współpracy z i-SPORT każdy, kto zapisał się lub zapisze na nasze biegi w edycji 2017/2018 otrzyma bezpłatnie dostęp do platformy na okres 21 dni! Wystarczy wejść na i-SPORT i podczas rejestracji podać specjalny kod - będący następującą konfiguracją: CT i Twój numer startowy w naszym cyklu, np. CT9. 

O i-SPORT

Platforma treningowa i-Sport to jedyna tego typu forma usługi sportowej w Polsce. Unikalne połączenie trenera personalnego (indywidualne podejście) i najnowszych technologii umożliwiających zoptymalizowanie kosztów usługi. To profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy w jednej osobie.

Możesz być z nim w stałym kontakcie telefonicznym, napisać do niego na platformie treningowej oraz połączyć się z nim za pomocą aplikacji mobilnej i-Sport. Tutaj poprawisz swoje wyniki i przygotujesz się do zawodów - możesz biegać, jeździć na rowerze, pływać, uprawiać triathlon lub fitness.

Zakres usługi dla zawodnika
1. Osobisty trener w nieograniczonym zdalnym wymiarze kontaktu
2. Plan treningowy dopasowany do indywidualnych celów sportowych
3. Dieta na każdy dzień dopasowana do planu treningowego
4. Materiały video uzupełniające plan treningowy
5. Dostęp do platformy internetowej w wersji desktop i mobile
6. Aplikacja mobilna i-Sport zintegrowana z platforma desktop

MERYTORYKA i-SPORT

i-Sport to multi-dyscyplinowa platforma aktywnościowa i dietetyczna. Stworzona została przez sportowców dla amatorów. Cała merytoryka treningowa układana jest przez olimpijczyków, mistrzów świata, mistrzów Polski  i ich trenerów.

Nad całym programem biegowym czuwa – Mariusz Giżyński - wielokrotny medalista mistrzostw Polski od biegów średnich poprzez biegi długie aż do maratonu. Mistrz Polski w Biegach Przełajowych. Jego rekord życiowy w maratonie to 2:11.20. Trenuje już 21 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał z najlepszymi trenerami, podczas obozów sportowych w najlepszych ośrodkach treningowych na całym świecie.

Od lat zaangażowany w trening amatorski. Prowadzi firmę Running Consulting, która od blisko 10 lat wspiera zarówno imprezy biegowe jak trening wytrzymałościowy na każdym poziomie zaawansowania.