Aktualności

Dowiedz się więcej o trail runningu! Warsztaty: "Jak biegać w terenie?"

Dowiedz się więcej o trail runningu! Warsztaty: "Jak biegać w terenie?"

Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdańsk, Warszawa – to w tych miastach będzie możliwość wzięcia udziału w specjalnych treningach połączonych z testami butów oraz plecków marki Salomon oraz zegarków Suunto Spartan. Część tras, na których odbędą się treningi to nasze trasy CITY TRAIL, a wśród osób prowadzących zajęcia będziemy też my :) Zaplanowane trasy mają 5 lub 10 km.

Główna część to wspólny trening i testy, ale podczas warsztatów będzie można uzyskać wskazówki dotyczące odpowiedniego ubioru, odżywiania podczas zawodów, planowania strategii, itp. Na koniec zajęć każdy z uczestników warsztatów otrzyma voucher uprawniający do odebrania darmowego prezentu od marki Salomon w jednym z wybranych sklepów Intersport (biorących udział w kampanii). W tegorocznej edycji prezentem będzie bandana.

Udział w warsztatach, jak i testowanie produktów są całkowicie bezpłatne. Daty warsztatów, rejestracja oraz więcej szczegółów znajduje się STRONIE KAMPANII.

To jeszcze nie wszystko. Do 31 października w specjalnie wytypowanych 12 sklepach Intersport znajdujących się w: CH Sfera Bielsko-Biała, CH Arkadia Warszawa, CH Silesia Katowice, CH Manufaktura Łódź, CH Galeria Krakowska Kraków, CH Galeria Bałtycka Gdańsk, CH Magnolia Park Wrocław, CH Focus Park Bydgoszcz, CH Millenium Rzeszów, CH Riviera Gdynia, Zakopane oraz CH Kaskada Szczecin można zakupić buty Sense Escape, do których prezentem jest plecak lub pas biegowy Salomona za 1 zł. Plecak oraz pas występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych modelach. W 12 wybranych sklepach Intersport będzie również dostępna specjalna oferta, która pomoże odpowiednio zaopatrzyć się w obuwie na jesienne, terenowe bieganie.