Aktualności

Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas ceremonii?

Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas ceremonii?

Ceremonie kończące nasz cykl to okazja to podsumowania półrocznych zmagań i przede wszystkim odebrania pamiątkowego medalu. Taka formuła – organizacja siódmej imprezy, na której wręczamy Wam pamiątkowe "krążki" to wyróżnik naszego cyklu. Oczywiście ideałem byłoby gdyby każdy odebrał medal w dniu gali kończącej sezon, ale zdajemy sobie sprawę, że są sytuacje, które uniemożliwiają dotarcie na ceremonię. Sprawdź, co zrobić jeśli nie możesz osobiście odebrać medalu na zakończeniu edycji.

Możliwość odebrania medali będzie w naszych Sklepach Partnerskich. Medale będą dostępne już w dwa dni po ceremonii kończącej cykl w danym mieście, czyli np. jeśli ceremonia odbywa się 14 marca, medale będzie można odbierać w sklepie od 16 marca.

Miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać medale to dokładnie te same lokalizacje, w których organizujemy biuro zawodów dzień przed biegiem. Adresy znajdziecie TUTAJ. Medale będziecie mogli odebrać w godzinach pracy danego sklepu. Aby odebrać medal, trzeba mieć dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. 

W przypadku nagród, które nie mogą zostać odebrane osobiście prosimy o upoważnienie bliskiej osoby, która będzie mogła odebrać nagrodę. W przypadku nieodebrania nagrody, prosimy o kontakt mailowy (koszt wysyłki nieodebranych nagród ponosi zawodnik).