Aktualności

Magazyn "TRAIL. Krok do natury" - nasz dwumiesięcznik!

Magazyn "TRAIL. Krok do natury" - nasz dwumiesięcznik!

„TRAIL. Krok do natury” –  to pierwszy w Polsce dwumiesięcznik poświęcony w 100% bieganiu w terenie. Właśnie pojawił się na rynku. Magazyn dedykowany jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym biegaczom. TRAIL jest skierowany przede wszystkim do ludzi, którzy kochają naturę i ruch na świeżym powietrzu. Jesteśmy jego współwydawcami!

Redakcję magazynu tworzą Mikołaj Kowalski-Barysznikow, Marcin Rosłoń i James Artur Kamiński, odpowiedzialni również za inne popularne wydawnictwo o tematyce biegowej "ULTRA – dalej niż maraton", a także Agata Masiulaniec, ekspertka sprzętowa sieci SklepBIEGOWY.com oraz my - Justyna Grzywaczewska, Piotr Książkiewicz i Piotr Bętkowski. W pracę nad magazynem są zaangażowani także inni członkowie ekipy CITY TRAIL, m.in. Tomasz Pokorniecki.

Magazyn „TRAIL. Krok do natury” jest dostępny w salonach sieci Empik na terenie całej Polski, w sieci SklepBIEGOWY.com oraz w specjalistycznych sklepach dla biegaczy na terenie całego kraju. TRAIL-u można szukać także w internecie na: sklep.kingrunner.com oraz empik.com. Nasz dwumiesięcznik będzie można kupić również przy zapisach na wszystkie biegi CITY TRAIL.

Autorami szaty graficznej i składu czasopisma są Iwona El-Tanbouli-Jabłońska i Maciej Jabłoński z Pracowni F11.

Magazyn jest wydawany na ekologicznym papierze Leipa, pochodzącym w 100% z recyklingu.

Wprowadzenie magazynu na rynek wspiera kampania promocyjna pod hasłem „Biegam w lesie, nie śmiecę!” #runtrailnotrash, nawołująca do wspierania idei czystych szlaków.