Aktualności

Łódź: Grzegorz Petrusiewicz i Monika Kaczmarek po raz drugi najlepsi

Łódź: Grzegorz Petrusiewicz i Monika Kaczmarek po raz drugi najlepsi

Niedzielne zawody Grand Prix Łódź CITY TRAIL odbyły się w trudnych warunkach – silny wiatr skutecznie uniemożliwił uzyskanie dobrych rezultatów. – Mój czas na mecie jest daleki od założeń, zresztą pewnie jak większości uczestników – podkreśla jeden z zawodników - Mariusz Kostrzewa z KS Alaska. Najlepsi byli – podobnie jak w poprzednim biegu – Grzegorz Petrusiewicz i Monika Kaczmarek.

Wynik Grzegorza Petrusiewicza to 16:42. Z kolei Monika Kaczmarek pokonała 5-kilometrową trasę w 19:01. Oboje mają na koncie po dwa zwycięstwa.

Nasz cykl to nie tylko rywalizacja najlepszych. Przeważająca część biegaczy to osoby biegające rekreacyjnie, które traktują zawody jako możliwość spotkania ze znajomymi czy formę dbania o kondycję i dobre samopoczucie. - Dzisiejsze zawody były już trzecimi z cyklu, które pokonałem wspólnie z moim ojcem. Jestem jego pacemakerem. Dzięki zawodom możemy wspólnie spędzać niedziele - podkreśla Szymon Drab z klubu Szakale Bałut.

Tradycyjnie przed biegiem głównym odbyły się zawody dla dzieci i młodzieży pod nazwą CITY TRAIL Junior. Młodsi biegacze rywalizowali na czterech dystansach – od 300 metrów do 3 km.

Kolejne zawody w Łodzi odbędą się 25 stycznia lutego, 8 lutego i 8 marca. A jeszcze dziś na  wydarzeniu Grand Prix Łódź CITY TRAIL na facebooku odbędzie sie konkurs z masażami w FIZJO PLUS do wygrania.

WYNIKI biegu głównego znadują się TUTAJ.

fot. Sebastian Nowakowski