Aktualności

Zainaugurowaliśmy Grand Prix Gorzów zBiegiemNatury!

Kolejny debiut – tym razem w Gorzowie Wielkopolskim mamy już za sobą :) Pogoda była mniej łaskawa niż w Warszawie, gdzie dokładnie w tym samym czasie startowaliśmy z naszą akcją, ale to nie przeszkodziło w dobrej zabawie.

Deszcz przeszkodził najbardziej najmłodszym uczestników – biegającym w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Dorośli mieli trochę więcej szczęścia, bo na start biegu głównego wyszło słońce.

Każdy kto zameldował się na mecie był zwycięzcą, choć najszybciej trudną trasę pokonał Marcin Galant z Pełczyc, któremu pokonanie trasy zajęło 19:28. Wśród pań najszybciej na mecie zameldowała się Lucyna Poznańska z Kołczyna. Lucyna na mecie zameldowała się z czasem 24:20. Każdy z uczestników mógł zmierzyć się z dwukrotnym mistrzem olimpijskim w wioślarstwie Tomaszem Kucharskim, który pokonał dystans z czasem 27:49. Szczególne brawa należą się tym z biegaczy, którzy po raz pierwszy zdecydowali się na udział w zawodach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny bieg, który odbędzie się 17 listopada.